New Ibiza

08.12.2017

LĪDZ ŠIM LABĀKĀ SEAT IBIZA IR IERADUSIES LATVIJĀ!

LĪDZ ŠIM LABĀKĀ SEAT IBIZA IR IERADUSIES LATVIJĀ!

Jaunā SEAT Ibiza jau ir klāt un lepojas ar jaunākajām tehnoloģijām, izcilu dinamiku un ievērojami uzlabotu salona ietilpību un lielākām ērtībām. Spāņu zīmola ievērojamākais modelis piedzīvojis stila pārvērtības, saglabājot tam raksturīgo jauneklīgo, funkcionālo, sportisko un ērto raksturu. Tas viss tagad pieejams ar atsvaidzinātu dizainu, kas atspoguļo SEAT raksturīgās īpašības – tas ir zīmola būtības turpinājums, bet ar asāku, sportiskāku dizainu un skulpturālām, akcentētām, aizraujošām un modernām virsmām.

SEAT Ibiza ir pilnīgi jauns modelis, kas tika radīts, paturot prātā ļoti ambiciozus mērķus: atrasties soli priekšā citiem drošības, dizaina, snieguma un ērtību ziņā. Šis ievērojamais kvalitātes uzlabojums tika panākts, pateicoties jaunajai MQB A0 modulārajai platformai. Jaunā SEAT Ibiza ir Vokswagen grupas pirmais modelis, kurā izmantota šī platforma, uzsverot SEAT nozīmību grupā un sniedzot neskaitāmas priekšrocības.

Ibiza pirmo reizi parādījās tirgū 1984. gadā un ir kļuvusi par SEAT ikonu. Šis auto ir bijis pieejams tirgū visilgāko posmu zīmola vēsturē un ir visvairāk pārdotākais zīmola modelis – kopumā pārdoti vairāk kā 5,4 miljoni šī modeļa auto. Ibiza ir viens no trim uzņēmuma pīlāriem kopā ar Leon un Ateca un SEAT paļaujas uz šiem auto, turpinot veidot uzņēmuma panākumus nākotnē.

Kompaktāka, ietilpīgāka un lietderīgāka

Jaunajai SEAT Ibiza ir ievērojami lielāka salona ietilpība, tā ir robustāka un arī daudz drošāka. Tā ir par veseliem 87 mm platāka un par diviem mm īsāka un par vienu zemāka nekā iepriekšējais modelis, taču šīs izmēra izmaiņas rada jaudīgu iespaidu par auto, kas ir ciešā saskarē ar ceļu.

Riteņu bāze ir kļuvusi platāka – priekšējā ass par 60 mm un aizmugurējā ass par 48 mm, bet attālums starp asīm ir 2564 milimetri, kas ir par 95 mm vairāk nekā iepriekš. Rezultātā jaunā SEAT Ibiza ir kļuvusi daudz ērtāka un ietilpīgāka. Piemēram, vieta kājām aizmugurē ir palielināta par 35 mm, bet attālums no galvas līdz jumtam ir par 24 mm lielāks, sēžot priekšā, un par 17 mm, sēžot aizmugurē. Sēdekļi ir kļuvuši ievērojami platāki – par veseliem 42 mm, kas šajā ziņā padara jauno SEAT Ibiza par vienu no labākajiem savā klasē.

Visi jaunās SEAT Ibiza dzinēji atbilst Euro6 izmešu regulai un ir vadošie attiecībā uz sniegumu, nodrošinot izcilas īpašības, lielu nobraukumu un zemu emisiju līmeni. Varat izvēlēties starp trim alumīnija cilindru bloka benzīna dzinējiem. Pirmais variants ir 3 cilindru 1,0 TSI dzinējs ar 95 vai 115 Zs un turbo kompresoru, starpdzesētāju un tiešo iesmidzināšanu. 2017. gada beigās būs pieejams jauns 1,5 TSI ar četriem cilindriem un 150 Zs. Savukārt 1,6 TDI dīzeļdzinēji būs pieejami 80, 95 vai 110 Zs versijās. Visbeidzot, jaunā MQB A0 platforma ļauj piedāvāt jauno Ibiza ar saspiestas dabasgāzes (CNG) 90-PS 1,0 TSI dzinēju. SEAT ir pirmais ražotājs, kas piedāvā šāda tipa dzinēju šādas klases auto. Auto būs pieejams ar manuālu 5 ātrumu pārnesumu kārbu 95 Zs un mazāk jaudīgiem dzinējiem un ar 6 ātrumu pārnesumu kārbu jaudīgākajiem dzinējiem. DSG 7 ātrumu pārnesumu kārba ar dubulto sajūgu ir vēl viena no iespējām, kas ir pieejama jaunajai SEAT Ibiza.

Automašīnas dinamiskā uzvedība, brauciena kvalitāte un braukšanas ērtības ir izcilā līmenī, pateicoties jaunajai MQB A0 platformai kā arī par 30% augstākam vērpes stingrumam. Jaunā  SEAT Ibiza ir pieejama tikai ar 5 durvīm un tagad ir vēl funkcionālāka, jo jaunais dizains piedāvā sportiskāku 3 durvju modeļa izskatu. Mēs esam panākuši būtiskus panākumus arī attiecībā uz trokšņa kontroles, vibrāciju un brauciena cietības uzlabojumiem. Jaunā SEAT Ibiza piedāvā luksusa klases auto kvalitāti. Tā ir veikla pilsētā, lietderīga uz līkumotiem ceļiem un nodrošina lieliskas ērtības garāku braucienu laikā.

Četras aprīkojuma pakas un jaunākās tehnoloģijas

Jaunā SEAT Ibiza pieejama ar četrām aprīkojuma pakām, sākot ar Reference, kam seko Style aprīkojums. FR un Xcellence ir augstākā līmeņa aprīkojuma pakas.

FR aprīkojuma pakā ietilpst dinamiskākās tehnoloģijas, kas ļaus izbaudīt labāko sniegumu. Tai tika īpaši izstrādāti ekskluzīvi dinamiska dizaina elementi, piemēram, aizmugurējais izkliedētājs, ekskluzīvs priekšējais buferis, sporta piekare un ekskluzīva melnas virsbūves paka.

Xcellence aprīkojuma paka radīta ar mērķi sasniegt jaunus klientus, kas vēlas izsmalcinātāku un atpazīstamāku dizainu apvienojumā ar ērtu un viedu funkcionālo aprīkojumu.

Abas aprīkojuma pakas pieejamas par vienādu cenu un ir paredzētas, lai nodrošinātu izvēles iespējas dažādiem autovadītājiem: FR paredzēta tiem, kas vēlas sportiskāku auto, bet Xcellence koncentrējas uz ērtībām, eleganci un tehnoloģijām.

FR un Xcellence versiju LED salona apgaismojums tiek piedāvāts divās krāsās – sarkanā un baltā. LED tehnoloģiju izmantošana salona un ārējam apgaismojumam nav tikai estētiska izvēle. LED nodrošina daudz augstākas kvalitātes apgaismojumu, vienlaikus ietaupot enerģiju, tādējādi ļaujot panākt degvielas ietaupījumu. Pilns LED apgaismojums Ibiza (priekšējie lukturi, instrumentu panelis, indikatori un aizmugurējie miglas lukturi) ir jaunums šajā klasē.

FR aprīkojuma paka ietver stingrāku piekari ar diviem režīma iestatījumiem – Normāls un Sporta, pielāgojoties vadītāja izvēlei vai ceļa apstākļiem. Šī iespēja vēlāk būs pieejama arī Xcellence aprīkojuma pakā ar mīkstākiem sēdekļiem.

Jaunajā Ibiza iebūvētās braukšanas asistenta sistēmas ietver elementus, kas jau ir pieejami Leon un Ateca modeļiem, bet ir diez gan neierasti šajā klasē. Jaunajai SEAT Ibiza ir Priekšējais braukšanas asistents, Sastrēgumu asistents, Adaptīvā kruīza kontrole, Bezatslēgas piekļuves sistēma ar dzinēja iedarbināšanas pogu, jaunākās paaudzes priekšējie un aizmugurējie parkošanās sensori un atpakaļskata kamera ar augstāku kvalitāti un lielāku precizitāti, kas atspoguļojas premium klases 8” skārienjutīgā ekrānā ar stikla paneli. Šī ir pirmā reizi, kad SEAT Ibiza tiek aprīkota ar milzīgu un funkcionālu, integrētu 8” skārienjutīgo ekrānu, kas piedāvā labākās tehnoloģijas, neietekmējot salona harmonisko izskatu. Viena no pārsteidzošākajām jaunā modeļa iespējām salonā ir bezvadu lādētājs ar GSM pastiprinātāju. Savienojamības ziņā jaunā SEAT Ibiza ir vienīgais auto, kas nodrošina 100% savienojamību, pateicoties trīs iespējām: Apple Car Play, Android Auto un Mirror Link. SEAT ir apņēmies kļūt par līderi automašīnu savienojamības ziņā un izstrādāt jaunus mobilitātes risinājumus, kur auto savienojamība uzlabo lietotāja pieredzi, atvieglojot to un padarot to daudzpusīgāku. Traucēkļu pilnā vidē SEAT ir gatavs pārvarēt pilsētas infrastruktūras, satiksmes sistēmu un transportlīdzekļu radītos šķēršļus, piedāvājot šīs tehnoloģijas lielākajā daļā SEAT auto modeļu.

Jaunā SEAT Ibiza ir izveidojusi sadarbību ar Beatsaudio skaņu sistēmu zīmolu, kas sniedz enerģiju, emocijas un aizrautību un ir mainījis veidu, kā cilvēki klausās mūziku. Šī skaņu sistēma ietver digitālu signāla procesoru (DSP), 7 premium klases skaļruņus un 8 kanālus ar 300W pastiprinātāju.

 

MQB AO platforma

Jaunākā Volkswagen grupas tehnoloģija, MQB platforma – Modular Quer Baukasten – nodrošina lielāku ražošanas daudzpusību un robustu izstrādi, jo tā ir piemērota dažādiem modeļiem. Tā ļauj ražot dažādus virsbūves tipus viena segmenta ietvaros un izveidot dažādas riteņu bāzes konfigurācijas uz vienas pamata platformas. SEAT ieguldījumi un investīcijas izpētē un attīstībā pēdējo gadu laikā daļēji tika veltītas, lai pielāgotu Martorellas ražotnes pirmo līniju jaunajai MQB A0 platformai, ļaujot SEAT kļūt par pirmo Volkswagen grupas uzņēmumu, kas izmanto šo tehnoloģiju.

Ir palielinājies detaļu skaits, kuru ražošanā tiek izmantota karstās velmēšanas tehnoloģija un ļauj samazināt svaru un palielināt izturību, tādējādi uzlabojot sniegumu un samazinot degvielas patēriņu.  Jaunās Ibiza gadījumā, 900 robotu un vairāk kā 4000 metināšanas punktu garantē transportlīdzekļa izturību. Punktu metināšana apvienojumā ar lāzera tehnoloģijām ļauj savienot komponentus, iegūstot lielisku rezultātu: vieglu virsbūvi ar neticamu strukturālo stingrību.

Dizains: SEAT būtības nākamais solis

Pateicoties vairāk kā trīs gadu desmitus ilgai vēsturei un nozīmībai SEAT zīmolam, 5. paaudzes Ibiza ir piedzīvojusi pilnīgas dizaina pārvērtības. Šai automašīnai bija jābūt svaigai un jaunai, tomēr vienlaikus nobriedušai un līdzsvarotai. Tieši tādēļ jaunā SEAT Ibiza nekavējoties izceļas – tai ir ideālas proporcijas, spēcīgs raksturs un sportisks izskats. SEAT raksturīgās līnijas ir ne tikai saglabātas, bet pārnestas jaunā līmenī, atspoguļojot SEAT dizaina evolūciju. Pietiek ar vienu skatienu, lai saprastu, ko dizaineris ir uzskicējis, radot jauno automašīnu, un redzētu, ka šis ir labākais dizains, ko SEAT ir radījis A0 kategorijā.

Automašīnas priekšpusē esošās trīsstūraini Full LED priekšējie lukturi un ikoniskie, grafiskie dienas gaismas lukturi padara SEAT tūlīt atpazīstamu. SEAT nozīmīte ir ne tikai lepni novietota uz restes, bet to papildina divas raksturīgās līnijas uz priekšējā pārsega ar nelielu spraugu hromētajā rāmī. X formas dizains piešķir lielisku dinamiku un neticamu vizuālo stabilitāti.

Priekšējā un aizmugurējā pārkare ir ļoti neliela, četri riteņi atrodas četros automašīnas stūros, padarot to stabilu, dinamisku un sportisku. Garāka riteņu bāze un grafiskie logi paspilgtina jaunā Ibiza modeļa izmēru, bet dubultās līnijas visā automašīnas garumā ir tipiska SEAT iezīme, kas piešķir auto izteiksmīgāku, trīsdimensionālu izskatu. Virsbūve ir patiesi skaista un tajā apvienojas asas līnijas un gludas virsmas. Jaunie riteņi, līdz pat 18 collu izmērā, pieejami divās krāsās un veido elegantu papildinājumu.

Arī automašīnas aizmugure ir tipiska Ibiza modeļiem. Tās aizmugurējie lukturi ieskauj auto, pieskaņojoties automašīnas aizmugurējām līnijām, un tiem ir ideālas proporcijas un unikāls dizains, kas nodrošina izcilu aerodinamisko sniegumu. Bagāžas nodalījuma spēcīgās līnijas un bamperi liek auto izskatīties platākam un piešķir tam gandrīz monolītisku izskatu, bet aizmugurējās gaismas šķietami padara automašīnu tuvāku zemei. FR aprīkojuma pakā ietilpst detaļas, kas paspilgtina automašīnas sportisko raksturu, piemēram, izpūtēja uzlikas abās aizmugurējā bampera pusēs. Xcellence aprīkojuma pakā iekļautas hromētas detaļas, kas uzsver eleganci un izsmalcinātību.

Kas attiecas uz automašīnas salonu, šeit ievērotas tās pašas dizaina pamatvērtības, kas šobrīd pieejams SEAT Leon un Ateca modeļos, taču šoreiz dizaina valodai piešķirta jauna vīzija. Vairāk spriedzes, vairāk tehnisku un precīzu līniju un vieglākas proporcijas ļauj panākt elegantāku izskatu un augstāku uztvertās kvalitātes līmeni, vienlaikus jaunie materiāli ir ļāvuši saglabāt jauneklīgo un dinamisko raksturu. Strukturāli, liela vērība pievērsta salona horizontālajām proporcijām, izvietojot dažādas funkcionālās zonas, tostarp, paceļot konsoli, lai uzlabotu ergonomiku un drošību. Šeit pamata mērķis ir iegūt ideālas proporcijas un vairāk telpas un ērtību.

Visas vadības ierīces un instrumenti izvietoti ap vadītāju pēc iespējas augstākā pozīcijā, lai novērstu nepieciešamību novērst skatienu no ceļa. Tāpat kā jaunajā Leon un Ateca, iedarbināšanas poga atrodas turpat – pa kreisi no pārnesuma kārbas. Arī tā atrodas pēc iespējas augstāk, lai atvieglotu lietošanu. Analizējot ikvienas jaunās SEAT Ibiza detaļas kvalitāti, ir grūti nedomāt par augstākas kategorijas modeļiem, sākot ar neskaitāmajām personalizēšanas iespējām līdz iespējai izvēlēties salona LED apgaismojuma krāsu, protams, neaizmirstot par pieejamajām tehnoloģijām, piemēram 8” skārienjutīgo ekrānu un Full Link savienojamības sistēmu. Salonu pasargā Air Care gaisa filtrs, kas izolē salonā esošos no visu veidu alergēniem, radot pilnīgi tīru telpu.

Tā aizraujošais dizains, dinamiskā uzvedība un braukšanas kvalitāti, neticamā stabilitātes sajūtu un uzticamība uz ceļa, ievērojami uzlabotā salona kvalitāte, neticami drošā un vienkārši lietojamā tehnoloģija, ietilpīgākais salons – tas viss apvienojas, padarot jauno SEAT Ibiza par patiesi pievilcīgu iespēju par labāko cenu.

 

SIA “Autobrava” ir “Fiat”, “Alfa Romeo”, “Jeep”, “Hyundai”, “Isuzu”, “Suzuki”, “SsangYong” un “Seat” pilnvarotais pārstāvis Latvijā. Uzņēmums nodarbojas ar jaunu “Fiat”, “Fiat Professional”, “Alfa Romeo”, „Jeep”, “Hyundai”, “Isuzu”, “Suzuki”,  “SsangYong” un “Seat”  automobiļu tirdzniecību, veic šo, kā arī “Chrysler” un “Dodge” automobiļu remontu, rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecību. „Autobrava” pieder starptautiskajai uzņēmumu grupai „Modus group”.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.