Kona no Hyundai: īsts SUV ar progresīvu raksturu!

18.08.2017

Pirms oficiālās atklāšanas jaunākajam Hyundai SUV modelim Kona, Hyundai Motor ir nācis klajā ar video, kas atklāj jaunā modeļa dizaina detaļas. Kona turpina jauno Hyundai identitāti, piedāvājot progresivitāti dizainā un tehnoloģijās, tādejādi radot unikālu piedāvājumu mazo SUV segmentā.

Pilnīgi jaunās Kona siluets akcentē apjomīgo un agresīvo virsbūves stilu, kā arī izceļ savstarpējo spēli starp gludi asajām formām. Tās spēcīgo izskatu papildina pārliecinātā izpildinājumā veidotie priekšējo lukturu formas. Kona neizpaliek arī bez kaskādes tipa režģa, kas akcentē jauno Hyundai personību.

Papildus progresīvajam dizainam, pilnīgi jaunā Kona piedāvā arī inovatīvās tehnoloģijas, padarot premium funkcijas pieejamākas ērtākai un drošākai braukšanas pieredzei. Nākotnes iezīme, ko pirmais piedāvā Hyundai – displejs autovadītāja acu augstumā, kas atspoguļo autovadītājam būtiskāko braukšanas informāciju.

Sīkāka informācija par jauno Hyundai Kona tiks izplatīta tuvākajā laikā, tā oficiālā prezentācija paredzēta šī gada vasarā.

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.