“Jeep Renegade” otro reizi pēc kārtas ir ieguvis titulu “Gada apvidus auto 2017”!

16.01.2017

Kompakts apvidus auto “Jeep Renegade” otro gadu pēc kārtas atzīts par labāko visu riteņu piedziņas auto un apbalvots ar prēmiju “4x4 of the Year 2017”. Šo balvu izveidoja viens no slavenākajiem apvidus auto žurnāliem “4x4 Magazine”. “Jeep Renegade” debitēja pirms diviem gadiem un jau ir izpelnījies 10 balvas.


“Balva “Gada apvidus auto”, kas iegūta jau otro reizi pēc kārtas, pierāda, ka “Jeep Renegade” tirgū piedāvā unikālu īpašību kopumu, kuram pagaidām nav alternatīvu. Šis kompaktais apvidus auto piedāvā pircējiem plašākas dzinēju, transmisijas un papildus aprīkojuma izvēles iespējas, savukārt, pateicoties tā iespējām apvidus ceļu apstākļos, šis auto paliek vienā līmenī ar augstākas klases apvidus automašīnām un demonstrē īsta džipa priekšrocības”, stāsta Andris Sivickis, uzņēmuma “Autobrava” direktors.

“Jeep Renegade” piedāvā pircējiem iespēju izvēlēties no trim dīzeļa un trim benzīna dzinējiem, ar jaudu no 110 līdz 170 z.s., četrus transmisijas tipus un 3 apdares variantus, to skaitā ‘‘Longitude‘‘ ‘‘Limited‘‘ vai ‘‘Trailhawk‘‘
Visi apvidus auto žurnāla “4x4 of the Year 2017” dalībnieki tiek pārbaudīti reālā vidē un veiktspēju tie pierāda gan īpaši izveidotā apvidus pārvarēšanas trasē, gan ikdienas braukšanas apstākļos. “Trailhawk”, kas piedalījās testos, un kas ir “Jeep Renegade” labākās komplektācijas versija, nevainojami pārvarēja visus šķēršļus, kā arī iepriekšējos gados saņēma labākos reitingus savā kategorijā.

 “4x4 Magazine” izvērtēja arī divus citus “Jeep” modeļus: klasiskais modelis “Jeep Wrangler” jau piekto gadu pēc kārtas tika izvēlēts kā labākais “hard-car” klases apvidus auto, savukārt “Jeep Cherokee” šoreiz ieņēma pirmo vietu augstākās klases apvidus auto vidū.
 
 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.