Pārdošanā nonāk apvidus auto Hyundai Santa Fe atjaunotā versija!

09.05.2016

Latvijā nopērkama jaunā apvidus auto Hyundai Santa Fe 2016.gada versija, kas ieguvusi vairākus būtiskus dizaina un mehāniskus uzlabojumus, kā arī pavisam jaunas spēkrata vadību atvieglojošas iespējas. 


Hyundai lielākā pasažieru automašīna līdz ar atjauninājumu kļuvusi vēl plašāka – tā garumā izstiepusies par centimetru, bet augstumā par puscentimetru. Tagad auto ir 4,7 metrus garš un 1,69 metrus augsts. Mainīts priekšējā un aizmugurējā bufera dizains, pārveidota priekšējo miglas lukturu forma un virs tiem buferī iestrādāta LED dienas gaismu virtene. Pārveidots arī priekšējais radiatora režģis un priekšējos lukturos ievietotas ksenona spuldzes. Automašīnas virsbūves pieejamo krāsu klāsts papildināts ar četrām jaunām – Chalk Beige Metallic, Sleek Silver Metallic, Tan Brown Mica un Creamy White. Comfort aprīkojuma Santa Fe pieejams ar 17 collu vieglmetāla diskiem, Style ar 18 collu, bet Premium – ar 19 collu diskiem. 

Ietilpīgais salons kļuvis ērtāks, pateicoties garākām otrās sēdekļu rindas sliedēm. Tagad aizmugurē sēdošie var regulēt krēslu 27 centimetru amplitūdā, tādējādi iegūstot vairāk vietas kājām. Bagāžas telpa sasniedz 516 litrus, bet ar nolocītu otro sēdekļu rindu – 1615 litrus. Arī atjauninātais modelis pieejams 7 sēdvietu versijā. 

“Atjauninātais Hyundai Santa Fe kļuvis vēl elegantāks un izsmalcinātāks, vienlaikus nezaudējot apvidus auto raksturīgās priekšrocības – pilnpiedziņu un augstu klīrensu, kas atvieglo nokļūšanu tuvāk dabai jebkurā gadalaikā. Pievilcīgo plūdlīniju un pārdomātā interjera dēļ tas patiks abiem dzimumiem, bet jauno iespēju klāsts padara braukšanu ar Santa Fe par īstu baudījumu,” stāsta Hyundai automašīnu izplatītāju SIA “Autobrava” direktors Andris Sivickis.

Salona apdare pieejama bēšā vai melnā krāsā, un interjeru papildinājusi jauna centrālās vadības konsole un audiovizuālā navigācijas sistēma. Style un Premium aprīkojuma līmeņa modeļiem integrēts 8 collu skārienjutīgs ekrāns ar navigācijas sistēmu un bezmaksas MapCare ceļu karšu atjauninājumiem septiņu gadu garumā, atpakaļskata kamera, DAB digitālais radio un Infinity Premium Surround Audio skaņas sistēma ar 10 skaļruņiem. To papildina uzticamais TomTom live serviss, kas arī Latvijā ziņo par laika apstākļiem, interešu punktiem un fotoradaru atrašanās vietu. Savukārt Hyundai Access Point mobilā lietotne pēc vienreizējas uzstādīšanas automātiski savienojas ar mobilo tālruni, pārvēršot to par interneta piekļuves punktu. 

Uzlabotais 2,2 litru dīzeļa dzinējs spēj attīstīt 200 zirgspēku jaudu un 440 ņūtonmetru griezes momentu, kā rezultātā paātrinājumam līdz 100 kilometriem stundā nepieciešamas vairs tikai 9,6 sekundes. Arī maksimālais braukšanas ātrums pieaudzis līdz 203 km/h, bet degvielas patēriņš kombinētajā ciklā sarucis līdz 6,6 litriem uz 100 kilometriem. Auto var iegādāties kā ar automātisko, tā mehānisko pārnesumkārbu. 
Automašīnas vadību atvieglo aktīvā viedā kruīzkontrole, kas pati ievēro distanci līdz priekšā braucošajam auto, autonomā avārijas bremzēšanas sistēma, inteliģentā tālo gaismu regulācija, kas mazina citu satiksmes dalībnieku apžilbināšanas risku, sānskata spogulī iestrādātā aklās zonas brīdinājuma sistēma, un atpakaļgaitas braukšanas asistents, kas ziņo, ja no sāniem tuvojas transporta līdzeklis. 
Standarta aprīkojumā ietilpst piecu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma, palīdzība uz ceļa.

SIA „Autobrava” ir „Fiat”, „Alfa Romeo” un „Jeep” pilnvarotais pārstāvis Latvijā. Uzņēmums nodarbojas ar jaunu „Fiat”, „Fiat Professional”, „Alfa Romeo” un „Jeep” automobiļu tirdzniecību, veic šo, kā arī „Chrysler” un „Dodge” automobiļu remontu, rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecību. „Autobrava” pieder starptautiskajai uzņēmumu grupai „Modus group”.

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.