Laimē ceļojumu diviem uz Parīzi!

25.04.2016

Uzvarētāju gaida ceļojums diviem uz Franciju – uz spēli, kas notiks Parīzē 15.06.2016!

Balvas paketē ietilpst augstas kvalitātes futbols, aviobiļetes, nakšņošana viesnīcā un neiedomājamas līdzjūtēju gaviles tribīnēs! Brauciena laiks – 14.06.-16.06.2016.

Izlozē piedalās visi klienti, kas kampaņas laikā veikuši jaunu Hyundai automobiļu izmēģinājuma braucienu, saņēmuši piedāvājumu jaunam Hyundai automobilim un aizpildījuši loterijas kuponu, norādot savu kontaktinformāciju un piekrītot piedalīties izlozē.

Izlozes kampaņas noteikumi:

 • Hyundai Motor Finland Oy rīkotā izlozes kampaņa ir kopīga Igaunijai, Latvijai un Lietuvai (viens ceļojums balvā trijām valstīm).
 • Izlozē piedalās visi klienti, kas kampaņas laikā veikuši jaunu Hyundai automobiļu izmēģinājuma braucienu, saņēmuši piedāvājumu jaunam Hyundai automobilim un aizpildījuši loterijas kuponu, norādot savu kontaktinformāciju un piekrītot piedalīties izlozē.
 • Izplatītāja pārstāvis un persona, kas veic izmēģinājuma braucienu ar Hyundai automobili, vienojas par izmēģinājuma brauciena ilgumu un nosacījumiem.
 • Kampaņā drīkst piedalīties personas, kas ir sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu un kam ir derīga B kategorijas vadītāja apliecība.
 • Viena persona drīkst piedalīties Kampaņā tikai vienu reizi.
 • Balva iekļauj aviobiļetes diviem (2) cilvēkiem no Tallinas/Rīgas/Viļņas uz Parīzi un atpakaļ, nakšņošanu viesnīcā un biļetes uz Eiropas futbola čempionāta spēli, kas notiks 15.06.2016. Parīzē. Brauciens sākas Tallinas/Rīgas/Viļņas lidostā un tur arī beidzas. Aptuvenā balvas vērtība ir 1700 €.
 • Izlozes kampaņas organizētājs apmaksā visas balvā iekļautās pasažieru maksas un nodokļus. Visas citas iespējamās izmaksas, kas rodas balvas pieņemšanas un izmantošanas dēļ, uzņemas izlozes uzvarētājs. Organizētājs neatbild par pasažieru izmaksām vakcinācijai, pasu noformēšanai vai ceļojuma apdrošināšanai vai citām līdzīgām izmaksām. Organizētājs neapmaksā braucienu uz lidostu un iespējamo papildu nakšņošanas reizi.
 • Kampaņas balvas izloze notiks 2016. gada 2. maijā, pēc nejaušības principa izvēloties vienu no personām, kas piedalījušās kampaņā līdz 29.04.2016.  Sazināšanās ar uzvarētāju notiks 5 darba dienu laikā pēc izlozes.
 • Ja ar uzvarētāju neizdodas sazināties 5 darba dienu laikā vai ja uzvarētājs atsakās no balvas, organizētājs organizē balvas izlozi no jauna.
 • Uzvarētājam vēlākais līdz 09.05.2016. jāinformē rīkotājs par piedalīšanos ceļojumā un jāpaziņo sava ceļabiedra/biedres vārds. Brauciens notiks 2016. gada 14.-16. jūnijā. Brauciena laiku mainīt nedrīkst.
 • Balva ir personīga, to nedrīkst nodot citiem cilvēkiem vai apmainīt pret naudu. Ja brauciens paliks neizmantots, tas netiek aizstāts ne ar kādu citu braucienu, naudu, precēm vai pakalpojumiem.
 • Piedaloties izlozes kampaņā, uzvarētājs piešķir organizētājam tiesības publicēt savu vārdu Hyundai mājas lapā un Facebook lappusē, kā arī apņemas ievērot šos noteikumus un organizētāja lēmumus, kas attiecas uz izlozi un viņa balvu. Kampaņas organizētājam nav pienākuma atlīdzināt ceļojumu, kas tika atcelts nepārvaramas varas apstākļu dēļ.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.