Jaunā salona atklāšanas pasākuma video

25.11.2015

Ieskats "Autobrava" 5 gadu jubilejas svinībās un jaunā "Ssang Yong Tivoli" prezentācijā.

Ieskats "Autobrava" 5 gadu jubilejas svinībās un jaunā "Ssang Yong Tivoli" prezentācijā.

"Autobrava" SIA, kas ir Fiat, Alfa Romeo un Jeep oficiālais dīleris Latvijā, šogad paplašināja pārstāvēto auto zīmolu skaitu un no 1.augusta arī kļuva par Hyundai, Suzuki, Isuzu un Ssang Yong oficiālo pārstāvi Latvijā.

Jaunais salons ir iekārtots tā, lai katrs klients varētu ātri un viegli orientēties Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep, Hyundai, Suzuki, Isuzu un Ssang Yong modeļu klāstā un atrast vēlamo auto ne tikai sev, bet arī saviem ģimenes locekļiem un uzņēmumiem.

Autocentra serviss ir aprīkots ar vismodernāko aprīkojumu un nodrošina iespēju pakalpojumus sniegt ātri un kvalitatīvi. SIA “Autobrava” saviem klientiem piedāvās arī virsbūves remontu un krāsošanas pakalpojumus.

Papildus klientu ērtībām salonā ir izvietota kafejnīca un bērnu laukums mazajiem apmeklētajiem. No 10. augusta Biķernieku ielā 145 būsiet laipni gaidīti katru darbadienu no plkst.8:00 līdz 19:00 un setdienās no 10:00 līdz 16:00.

Visi interesenti laipni gaidīti mūsu jaunajā SIA “Autobrava” salonā Biķernieku ielā 145!

Autobrava - Skaties Plašāk!

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.