HYUNDAI i30 MODEĻU JAUNĀ GARANTIJA - 7 GADI BEZ NOBRAUKUMA IEROBEŽOJUMA

Hyundai garantija ir visaptverošākā, kāda pieejama tirgū - pieci gadi bez nobraukuma ierobežojuma. Tagad Hyundai sniedz i30 modeļu sērijai pat septiņu gadu garantiju, turklāt joprojām bez nobraukuma ierobežojuma. Pagarinātā garantija iesākumā būs derīga attiecībā uz i30 modeļu sērijas automašīnām, kuras ir reģistrētas vai pieņemtas ekspluatācijā pēc 01.04.2018.

 

Stilīgā un daudzpusīgā Hyundai i30 saime

  • Jaunais Hyundai i30 Fastback ir sportisks un vienīgais savas klases kupejas modelis ar piecām durvīm stilīgai braukšanai.
  • Hyundai i30 N ir ikdienas sporta automašīna, kas nodrošina maksimālu braukšanas baudījumu un jaudu par saprātīgu cenu.
  • Hyundai i30 universāls ir ietilpīgāks nekā daudzi tā konkurenti, taču neatpaliek no pārējām automašīnām arī stila un lieliskas vadāmības ziņā.
  • Hyundai i30 5d hečbeks iezīmē uzņēmuma jaunā laikmeta sākumu, apvienojot augstu kvalitāti ar baudāmu vadāmību un jaudu, ko nodrošina modernie turbo dzinēji un automātiskā ātrumkārba ar diviem sajūgiem.

 

29.03.2018

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.