Laimē ceļojumu diviem uz Parīzi!

Uzvarētāju gaida ceļojums diviem uz Franciju – uz spēli, kas notiks Parīzē 15.06.2016!

Balvas paketē ietilpst augstas kvalitātes futbols, aviobiļetes, nakšņošana viesnīcā un neiedomājamas līdzjūtēju gaviles tribīnēs! Brauciena laiks – 14.06.-16.06.2016.

Izlozē piedalās visi klienti, kas kampaņas laikā veikuši jaunu Hyundai automobiļu izmēģinājuma braucienu, saņēmuši piedāvājumu jaunam Hyundai automobilim un aizpildījuši loterijas kuponu, norādot savu kontaktinformāciju un piekrītot piedalīties izlozē.

25.04.2016

Auto izstādē Ķīpsalā prezentē jauno „Alfa Romeo 4C”

Šodien Ķīpsalas izstāžu hallē izstādē “Auto 2016” tika prezentēta jaunā “Alfa Romeo 4C”. Pirmo reizi Latvijas iedzīvotājiem bija iespēja apskatīt, aptaustīt un iesēsties jaunajā automobilī, tādā veidā iepazīstoties ar Itālijas autobūves jaunumiem. 

22.04.2016

Latviju ir sasniedzis jaunais “Fiat” sedans “Tipo”

Latviju ir sasniedzis jaunais “Fiat” sedans "Tipo", kas tirgū izceļas ar stilīgu izskatu, modernu interjeru, salīdzinoši plašu salonu un mazu degvielas patēriņu. Jaunajam “Fiat Tipo”, pateicoties tā praktiskumam, ir izdevies iegūt starptautisko "Autobest" novērtējumu. “Fiat Tipo” gan privātpersonām, gan korporatīvajiem klientiem piedāvā vienu no labākajiem un kompaktajiem sedaniem apvienojot labu cenu un augstu kvalitāti. 

 

08.04.2016

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.