Aicinām uz Ziemassvētku tirdziņu 9. decembrī!

Visām automašīnām īpaši piedāvājumi sadarbībā ar Swedbank.

Ziemassvētku tirdziņš jau drīzumā!

9.Decembrī svinēsim Ziemassvētku tirdziņu mūsu plašajās SIA “Autobrava” telpās Biķernieku ielā 145! Lai radītu patiesu Ziemassvētku noskaņu, esam padomājuši par īpašu programmu visai ģimenei.

Vairāk nekā 30 mājražotāju radītie brīnumi ļaus aizmirst par trako Ziemassvētku dāvanu pirkšanas laiku, jo to sortiments spēs atbildēt uz ikviena cilvēka sapņiem par lielisku dāvanu svētkos. Kamēr vecāki varēs pirkt Ziemassvētku dāvanas, par pašiem mazākajiem rūpēsies aukle, kuras pavadībā rotaļu stūrītī tie varēs spēlēt dažādas spēles, veidot rokdarbus vai citus mākslas darbus un kopīgi ar citiem bērniem svinēt svētku gaidīšanas laiku.

Mūsu galvenā priekšrocība ir plašais automašīnu klāsts, kurš var apmierināt jebkura svinētāja vajadzības kā svētkos, tā arī ikdienā. Iepriekš piesakoties testa braucienam mūsu mājaslapā, vienlaikus norādot gan vēlāmo testa brauciena laiku, gan modeli, Jūs piedalīsieties loterijā, kurā varēs iegūt visdažādākās balvas, kā arī iegūsiet īpašu piedāvājumu no mūsu ilgstošā sadarbības partnera Swedbank, ja ar kādu no mūsu automašīnām vēlēsieties turpināt braukt arī pārējās gada dienas. Savas pozitīvās dienas emocijas varēsiet iemūžināt Swedbank izveidotajā foto stūrītī, kas vēl ilgi jo ilgi atgādinās par patīkamajām šīs dienas emocijām!

Ņemot vērā, ka Ziemassvētki ir brīnumu laiks, arī mēs ticam, ka šī diena radīs ne tikai patīkamu atmosfēru, bet arī nodrošinās vairākas liktenīgās satikšanās. Un kas zina, varbūt tā notiks ar mūsu jaunākajiem modeļiem, kuri pie mums atceļos tieši uz šo svētku laiku – Seat Arona un Hyundai i30N!

Lai skaists šo svētku gaidīšanas laiks. Tiekamies jau pavisam drīz – 9.decembrī, kur visas dienas garumā Biķernieku ielā 145 svinēsim svētkus!

Reģistrējies testa braucienam

Ziņa nosūtīta.
Kļūda! Lūdzu, aizpildiet visus formas laukus!