SIA “Autobrava”, domājot par klientu ērtībām, piedāvā veikt visas nepieciešamās procedūras līzinga līguma noslēgšanai salonā. Mūsu zinošie un atsaucīgie konsultanti informēs par šobrīd aktuālajiem līzinga piedāvājumiem, palīdzēs noformēt dokumentus, izskaidros tieši Jūsu gadījumam vispiemērotākos nosacījumus, lai Jūsu izvēlētās mašīnas iegāde būtu pēc iespējas vienkāršāka un aizņemtu mazāk laika.

KĀ PIETEIKTIES AUTO LĪZINGAM?

Noskaidro līzinga iespējas

Lai saņemtu Auto līzingu, min vecums - 23 gadi un ikmēneša ienākumi - vismaz 350 EUR pēc nodokļu nomaksas.

Aizpildi pieteikumu

Pieteikumu vari aizpildīt tepat vai salonā uz vietas. (šeit ir būtiski izdalīt divas pieteikuma formas – juridiskai un fiziskai personai) Pielikumā būs.

Saņem atbildi

Pēc pieteikuma iesniegšanas mēs sazināsimies ar Tevi 1 darba dienas laikā un vienosimies par tālākām darbībām.

Noslēdz līgumu

Pēc līguma noslēgšanas brauc ar jaunu auto.


KĀDI DOKUMENTI NEPIECIEŠAMI?

Juridiskai personai līzinga pieteikumam nepieciešams iesniegt:
  1. Aizpildītu, parakstītu līzinga pieteikuma oriģinālu;
  2. Uzņēmuma paraksttiesīgās personas pases vai ID kartes kopiju;
  3. Uzņēmuma tekošā gada operatīvo bilanci un peļņas-zaudējumu aprēķinu.
Fiziskai personai līzinga pieteikumam nepieciešams iesniegt:
  1. Aizpildītu, parakstītu līzinga pieteikuma oriģinālu;
  2. Pieteicēja pases vai ID kartes kopiju;

*Katrai līzinga kompānijai, no kuras klients vēlās saņemt līzinga piedāvājumu, ir jāsaņem pieteikuma oriģināls ar pieteicēja parakstu jebkurā gadījumā noslēdzot vai nenoslēdzot darījumu.

KĀDU LĪZINGU IZVĒLĒTIES?

Šī ir visvienkāršākā automašīnas finansēšanas forma. Jūsu uzņēmuma vietā iegādāsies Jūsu izvēlēto automašīnu, savukārt, Jūs līgumā noteiktajā periodā katru mēnesi veiksiet nomas maksājumus. Nomas termiņa beigās Jums būs iespēja automašīnu izpirkt – automašīnas izpirkšanas cena tiks noteikta pirms līzinga līguma noslēgšanas.

Fiksēta ikmēneša atmaksa?

Pieejamie atmaksas periodi
Parasti, 12–72 mēneši

Iemaksa
Ieteicamā iemaksa, parasti, ir 10%

Kam piemērots?
Šis līzinga veids ir atbilstošs, ja priekšroku dodat nevis automašīnas iegādei, bet gan tās lietošanai (nomai) līdz noteiktam termiņam.

Kam pieder automašīna?
Finanšu uzņēmums ir mašīnas īpašnieks atmaksas perioda laikā. Ja termiņa beigās Jūs izvēlaties to iegādāties, automašīna likumīgi nokļūst Jūsu īpašumā.

Pārdošanas iespēja/ātrākas atmaksas iespēja
Jūs varat ātrāk beigt sadarbību, nomaksājot visu kopējo summu. Tad Jūs varat automašīnu pārdot. Iespējams, Jums būs jāsamaksā kāda noteikta iemaksa par ātrāku nomaksu, bet Jūs ietaupīsiet uz procentu maksājumiem.

Maksājumu neveikšana
Ja Jūs neveicat ikmēneša maksājumus, finanšu uzņēmums var Jums atņemt automašīnu. Viņi to pārdos, un naudu izmantos, lai atmaksātu Jūsu parādu. Ja uzņēmums nesaņems pietiekami daudz naudas no pārdošanas, Jums būs jāmaksā starpība, plus visas tiesu izmaksas.

Ja esat samaksājis (vai varat samaksāt) 50% no kopējā aizdevuma, Jūs varat izvēlēties automašīnu atgriezt. Jums būs jāsamaksā visi kavētie maksājumi, kas bijuši līdz automašīnas atgriešanai. Iespējams, vēlāk Jums būs grūtāk saņemt aizdevumu.
Vissvarīgākais ir plānot to, ko Jūs varat atļauties, pirms izlemjat aizņemties. Izvēlieties atmaksas summu, kas Jums ir pieņemama, un aizņemties būs vienkārši un bez problēmām.

Finanšu auto līzinga nosacījumi ir līdzīgi operatīvajam līzingam, izņemot to, ka Jūs piekrītat pirkt automašīnu jau no paša sākuma. Tā automātiski nokļūst Jūsu īpašumā, kad ir nomaksāts viss aizņēmums.

Jūs izvēlaties automašīnu; finanšu uzņēmums samaksā pārdevējam. Tad Jūs īrējat automašīnu no finanšu uzņēmuma, uzņemoties par to atbildību, un, veicot ikmēneša maksājumus, līdz ir atmaksāts viss aizdevums. Atmaksas perioda beigās Jums ir iespēja automašīnu iegūt savā īpašumā.

Fiksēts ikmēneša maksājums?

Pieejamie atmaksas periodi
Parasti, 12–72 mēneši

Iemaksa
Ieteicamā iemaksa, parasti, ir 10%

Kam piemērots?
Cilvēki, kuri vēlas iegādāties automašīnu ilgtermiņā.

Kam automašīna pieder?
Atmaksas perioda laikā automašīna pieder finanšu uzņēmumam. Kad ir veikts pēdējais maksājums, tā ir Jūsu.

Pārdošanas iespēja/ātrākas atmaksas iespēja
Jūs varat ātrāk izbeigt līgumu, nomaksājot visu atlikušo summu. Tad automašīna ir Jūsu, un Jūs to varat pārdot. Iespējama noteikta iemaksa par ātrāku aizdevuma atmaksu, bet Jūs ietaupīsiet uz procentu maksājumiem.


Maksājumu neveikšana
Ja Jūs neveicat maksājumus, finanšu uzņēmums var Jums atņemt automašīnu. Viņi to pārdos, un naudu izmantos, lai atmaksātu Jūsu parādu. Ja uzņēmums nesaņems pietiekami daudz naudas no pārdošanas, Jums būs jāmaksā starpība, plus visas tiesu izmaksas.

Ja esat samaksājis (vai varat samaksāt) 50% no kopējā aizdevuma, Jūs varat izvēlēties automašīnu atgriezt. Jums būs jāsamaksā visi kavētie maksājumi, kas bijuši līdz automašīnas atgriešanai. Iespējams, vēlāk Jums būs grūtāk saņemt aizdevumu. Vissvarīgākais ir plānot to, ko Jūs varat atļauties, pirms izlemjat aizņemties. Izvēlieties atmaksas summu, kas Jums ir pieņemama, un aizņemties būs vienkārši un bez problēmām.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

* Nepieciešamie lauki

Aija Vaivode

Līzinga un apdrošināšanas speciāliste

Aija Vaivode

Līzinga un apdrošināšanas speciāliste

E-pasta adrese: aija.vaivode@autobrava.lv
Tālrunis: +371 25773363

MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI IR VISAS LIELĀKĀS LĪZINGA KOMPĀNIJAS: