SUZUKI Vitara – praktisks un jaudīgs auto ! Piemērots Latvijas ceļiem.​

Ja vajag uzticamu pilnpiedziņas auto, kas der gan pilsētai gan laukiem, ar pievilcīgu dizainu un saprātīgu cenu – SUZUKI Vitara ir īstā izvēle.

Tagad par ļoti draudzīgu cenu – 17990 eur.

Operatīvā līzinga piedāvājums: 
Suzuki VITARA no 168* eur/ mēnesī 

Saņemt individuālu piedāvājumu SUZUKI Vitara

Dāvanā saņem – OCTA, auto reģistrāciju, metālisko krāsu un premium aprīkojumu.

Nāc uz Autobravas salonu – Biķernieku ielā 145 un izmēģini. 

NEMAINĪGS KOMFORTS

Suzuki Vitara ir stingra, taču tajā pašā laikā aprīkota ar nevainojamu amortizācijas sistēmu, kas braukšanu padara ļoti patīkamu. Tā nemanāmi izvedīs cauri pat vislielākajām bedrēm. Stabilitāte raksturo Suzuki Vitara vislabāk, neatkarīgi no laika apstākļiem- dubļi, sniegs vai lietus, Vitara tas šķitīs kā tīrais nieks.

Piesakies testa braucienam Uzziniet vairāk

 

IETILPĪBA

Vitara ir arī lielisko piemērota kā ģimenes automašīna. Ceļojot nav jāraizējas par tā ietilpību un vai visiem pasažieriem pietiks vietas. Vietas pietiks pieciem pasažieriem un bagāžas maksimālā ietilpība ir 1120 litri, kas dod iespēju ceļot pat uz tālākām vietām.
 

Piesakies testa braucienam Uzziniet vairāk

 

*Līzinga piedāvājums automāšinai ar pinu cenu 17990 EUR.  Operatīvais līzings. Līzinga termiņš 5 gadi (60 mēneši). Nobraukuma ierobežojums nomas periodā 80 000 km. Pirmā iemaksa 15% no auto pilnas cenas.  Atlikusī vērtība 35% (vai 5203.72 Eur). Procentu likme 1,99% + Euribors.   

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.