Pieteikties testa braucienam

Pieteikties

Servisa pieteikums

Pieteikties

Jaunais Suzuki Swift

Automobilim ir jāmodina emocijas. Swift raksturojošās iezīmes ir melni A-statņi, vertikāli veidoti dienas gaitas apgaismojuma lukturi un drosmīgi veidotas sānu līnijas. Straujums gaitas paātrinājumā. Izveicība ceļa līkumos. Trešās paaudzes projektēšanā maksimāla braukšanas baudījuma nodrošināšanai īpaša uzmanība ir pievērsta spēka pārvadam un platformai. AllGrip Auto četru riteņu piedziņas sistēma uzlabo drošību un stabilizē braukšanu visos gadalaikos.

Salons ir izstrādāts, ņemot vērā vadītāja ērtības, – visas pogas un slēdži ir novietoti tieši tur, kur vadītājs tos vēlētos. Pateicoties projektēšanā izmantotajai filozofijai - “vadītājs kā prioritāte”, iekāpjot automobiļa salonā, nekavējoties rodas vēlme doties ceļā. Sporta automobiļos iepazītais “D” formas stūres rats, īpaši atbalstoši sēdekļi un autovadītāja virzienā pavērstā vidus konsole rada sportisku un kvalitatīvu vidi.

AEB Opcija ir pieejams GA, GL, GL + Swift un Ignis

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.