SIA “Autobrava” serviss piedāvā pilnu virsbūves atjaunošanas un remontdarbu kompleksu jebkuras sarežģītības bojājumiem, kas atbilst ražotāja standartiem. Autocentrā tiek izmantota mūsdienīga, jaudīga krāsošanas kamera, kas ļauj veikt automobiļa krāsošanu īsā termiņā un nevainojamā kvalitātē. Ir ieviesti augsti virsbūves un krāsošanas iecirkņa darba standarti, kas paredzēti, lai nodrošinātu augstākstu līmeni sniegtajiem pakalpojumiem un uzticamu drošības līmeni saremontētajām automašīnām.

Virsbūves remontiem tiek izmantotas jaunākās Cromax krāsas un palīgmateriāli, kas ir progresīvākā šobrīd pieejamā ūdens bāzes krāsu sistēma un atbilst ES noteiktajām ekoloģisko prasību regulām. Toņa piemeklēšana un izgatavošana notiek individuāli klienta automašīnai uz vietas.

SIA “Autobrava” virsbūves remontu un krāsošanas centrs piedāvā sekojošus pakalpojumus:

  • visa veida un sarežģītības automobiļa virsbūves remonta darbi;
  • iespiedumu, īpaši krusas, izlīdzināšana bez lakas bojājumiem;
  • plastikāta detaļu atjaunošanas remonta darbi un krāsošana;
  • virsbūves pēcremonta mazgāšanas un tīrīšanas darbi;
  • virsbūves pulēšana;
  • remontdarbu tāmes sastādīšana apdrošināšanas kompānijām;

Mēs palīdzēsim veikt pārrunas ar jūsu apdrošināšanas kompāniju, sastādīsim pilnu remontdarbu tāmi, kā arī nodrošināsim automašīnas bezmaksas glabāšanu līdz laikam, kamēr apdrošināšanas kompānija pieņems lēmumu par materiālās kompensācijas izmaksu.

Lai uzzinātu sīkāku informāciju par virsbūves remontu, Jūs varat zvanīt pa tālruni +371 25774464 vai rakstīt uz e-pastu: ints.marcinkevics@autobrava.lv  

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.