Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili – mazi tekstuāli faili, kas interneta mājas lapā ieraksta jūsu datoru vai mobilo ierīci, kā arī to, ko jūs apmeklējāt mājas lapā. Sīkfaili plaši tiek izmantoti tam, lai interneta mājas lapa strādātu vai strādātu efektīvāk, un tiktu nodota informācija mājas lapas īpašniekiem.

Kā mēs izmantojam sīkfailus?

Google Analytics un AdWords

www.autobrava.invisible.lt interneta mājas lapā tiek izmantoti „Google Analytics”– Google, Inc. (turpmāk – Google) sniegtie globālā tīmekļa pakalpojumi, kas palīdz izanalizēt, kā tiek izmantota šī interneta mājas lapa. Šim mērķim „Google Analytics” izmanto sīkfailus – tekstuālos failus, kuri tiek ierakstīti jūsu datorā.

„Google” izmanto dažādus sīkfailus. Piemēram, izmantojot atkārtotu tirgdarbību AdWords un Google Analytics sīkfailus izmantojot rādot reklāmu vai novērojot jūsu izvēles.

Sīkfailu saņemtā informācija par izmantojamo interneta mājas lapu – standarta interneta žurnāla informācija (ieskaitot jūsu IP adresi) un anonīma informācija par apmeklētāja rīcību – nododama Google un Google, ja tā uzglabājama, bez visa cita, ASV esošajos serveros. Pirms jūsu IP adreses izsūtīšanas uz Google, pārvēršam to anonīmā informācijā.

Saskaņā ar Google „privātuma vairoga” sertificēšanas kārtību, Google paziņo, kad tā ievēro ES un ASV „privātuma vairoga” sistēmas prasības. Google var nodot „Google Analytics” apkopoto informāciju trešajām pusēm, kad tas tiek pieprasīts saskaņā ar likumu vai kad tās trešā puse apstrādā informāciju Google vārdā.

Saskaņā ar „Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas nosacījumiem Google nesaistīts datu subjekta IP adresi ar nekādiem citiem Google esošiem datiem.
Ja vēlaties atteikties no „Google Analytics” sīkfailiem, lejupielādējiet un ievietojiet „Google Analytics” atteikšanos no pārlūkošanas paplašināšanas (angļu val. Opt-out Browser Add-on).

„Google Analytics” atteikums no pārlūkošanas paplašināšanas

Sīkfaili izmantojami arī tam, lai būtu reģistrēts tas, vai datu subjekts piekrīt tam (vai nepiekrīt), ka www.autobrava.invisible.lt interneta mājas lapā tiktu izmantoti sīkfaili, lai šis jautājums netiktu uzdots katru reizi, apmeklējot mājas lapu.

Facebook Pixel

„Facebook Pixel” mēs izmantojam kā analīzes ierīci, kas ļauj izvērtēt reklāmas efektivitāti, saprotot darbības, kuras veicas mūsu mājas lapā. Mums palīdz uzraudzīt „Facebook” reklāmu, optimizēt sludinājumus pēc apkopotiem datiem, radīt precīzas auditorijas nākamajām reklāmām un atkārtotu tirgdarbību kvalificētiem potenciāliem klientiem – cilvēkiem, kuri jau ir veikuši attiecīgas darbības mūsu mājas lapā.

Sīkfailu saraksts

Kā pārvaldīt sīkfailus

Sīkfailus varat pārvaldīt un (vai) izdzēst pēc savām vēlmēm. Varat izdzēst visus jūsu datorā jau esošos sīkfailus, bet daudzās pārlūkprogrammās varat iestatīt pozīciju, lai sīkfaili netiktu ierakstīti.

Plašāka informācija par sīkfailiem

Sīkfailu pārvaldīšana jūsu pārlūkprogrammā

Daudzās pārlūkprogrammās var:

  • pārbaudīt, kādi sīkfaili ir ierakstīti, un izdzēst atsevišķus sīkfailus
  • bloķēt trešo pušu sīkfailus
  • bloķēt sīkfailus no konkrētām interneta mājas lapām
  • bloķēt visu sīkfailu sūtīšanu
  • aizverot pārlūkprogrammu, izdzēst visus sīkfailus.

Ja esat izvēlējies izdzēst sīkfailus, neaizmirstiet, ka tiks izdzēstas arī visas iestatītās izvēles. Turklāt, pilnībā nobloķējot sīkfailus, daudz interneta mājas lapu (ieskaitot mūsu mājas lapu) nestrādās atbilstoši un pilnībā nestrādās interneta pārlūkprogramma. Šo iemeslu dēļ netiek rekomendēts izslēgt sīkfailus, ja izmantojat mūsu interneta mājas lapu.

Kešatmiņas un sīkfailu iztīrīšana

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.