SIA Autobrava ir oficiālais FIAT, Fiat Professional, Alfa Romeo, JEEP, Hyundai, Isuzu, SsangYong, Suzuki, Seat pārstāvis Latvijā, kas nodarbojas ar auto tirdzniecību, oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecību, kā arī piedāvā visu automašīnu marku remontu.

Salons ir iekārtots tā, lai katrs klients varētu ātri un viegli orientēties Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep, Hyundai, Isuzu, SsangYong un Suzuki modeļu klāstā un atrast vēlamo auto ne tikai sev, bet arī saviem ģimenes locekļiem un uzņēmumiem.

Autocentra serviss ir aprīkots ar vismodernāko aprīkojumu un nodrošina iespēju pakalpojumus sniegt ātri un kvalitatīvi. SIA “Autobrava” saviem klientiem piedāvās arī virsbūves remontu un krāsošanas pakalpojumus.

Papildus klientu ērtībām salonā ir izvietota kafejnīca un bērnu laukums mazajiem apmeklētajiem.

Ikviens klients pie mums ir laipni gaidīts - sniegsim individuālu konsultāciju, ieteiksim profesionālus risinājumus un veiksim augstas kvalitātes servisu.

Misija 

Veidot ilgtermiņa attiecības ar saviem sadarbības partneriem pilnībā saprotot viņu vajadzības un sniedzot vairāk par gaidīto.

Vīzija  

Būt par vadošo pilna servisa autocentru Baltijas valstīs.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.