Jaunais Hyndai IONIQ modelis tagad arī Latvijā!

28.09.2016

No šā gada 26. septembra Latvijā pieejams Hyundai IONIQ sērijas pirmais modelis Hyundai IONIQ Hybrid, kurš savā izcilībā piedāvā vēl nebijušu sakaru un drošības tehnoloģiju lietojumu, laužot stereotipus par elektrotransporta nepietiekamo jaudu vai gaitas rezervi.

Hyndai IONIQ ir pasaulē pirmā automobiļu sērija ar trīs elektrificētiem spēkratiem -  IONIQ Hybrid, IONIQ Electric un IONIQ Plug-in, kas jebkuram padara pieejamus zemas emisijas transportlīdzekļus. Šis virziens piedāvā gan jaunākās sakaru un drošības tehnoloģiju lietojumu, gan nebijušu braukšanas pieredzi, pierādot elektrotransporta neatkarīgo dabu. Līdz ar zīmola inovatīvo domāšanu, Hyundai Motors pierāda sevi kā ilgtspējīgs spēlētājs, piedāvājot arvien plašāku produktu klāstu, tādējādi veicinot jaunus pārdošanas apjomus Eiropā.

„Šoreiz Hyundai mūs ir pārsteidzis ar tehnoloģijām bagātu auto modeli. Līdz ar Hyundai IONIQ Hybrid ienākšanu Latvijā tirgū, stereotipiem par nepietiekamas jaudas vai gaitas rezerves elektroauto būtu jāizgaist vienā mirklī. Plūstošās dizaina līnijas kombinācijā ar drošību un inovācijām padara to par jaunākās paaudzes brīnumbērnu,” stāsta Hyundai automašīnu izplatītāju SIA Autobrava direktors Andris Sivickis.
Latvijā pieejamais IONIQ Hybrid ir aprīkots ar jauno KAPPA 1.6. GDI tiešās iesmidzināšanas četru cilindru dzinēju, kas attīsta 105ZS jaudu un 47Nm griezes momentu. Kombinācijā ar elektromotoru, kurš attīsta 32kW ar maksimālo griezes momentu 170Nm, IONIQ Hybrid sasniedz līdz pat 185km/h ar noteikto CO2 emisiju tikai 81g/km, veicinot patīkami dinamisku braucienu tās vadītājam.

Lai panāktu visaugstāko drošības līmeni IONIQ Hybrid vadītājam un pasažieriem, auto aprīkots ar drošības paketi, kas iekļauj tādus drošības elementus kā aklās zonas noteikšanas indikātori, autonomo avārijas bremzēšanas palīdzības sistēmu un intelektuālo kruīza sistēmu. Līdz ar to padarot IONIQ Hybrid ne tikai par draudzīgu ģimenes auto, bet arī pastiprinot zīmola uzticību. Jaunā modeļa cenas DCT Comfort komplektācijā ir sākot no 23 990EUR, taču DCT Style modeļa cenas 27 990EUR.
Tāpat IONIQ Hybrid sakaru tehnoloģiju lietojums ir pierādījums inovatīvai pieejai auto rūpniecībā, nodrošinot ar tādām tehnoloģijām, kā AndroidAuto, AppleCarplay, Tom Tom Live servisiem, un viedtālruņa bezvadu uzlādi.


 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.