Auto izstādē Ķīpsalā prezentē jauno „Alfa Romeo 4C”

22.04.2016

Šodien Ķīpsalas izstāžu hallē izstādē “Auto 2016” tika prezentēta jaunā “Alfa Romeo 4C”. Pirmo reizi Latvijas iedzīvotājiem bija iespēja apskatīt, aptaustīt un iesēsties jaunajā automobilī, tādā veidā iepazīstoties ar Itālijas autobūves jaunumiem. 

Sporta automobilis „Alfa Romeo 4C” ir ieguvis vairākus prestižus apbalvojumus, tādā veidā kļūstot par patērētāju un nozares ekspertu “mīluli”. Panākumus auto ieguvis visā Eiropā - Polijas autožurnālu vērtējumā kā labākais „Sporta automobiļu un kabrioletu” kategorijas modelis, Francijā notikušajā starptautiskajā Šamonī automobiļu festivālā (International Automobile Festival of Chamonix) iegūstot skaistākā auto godu, Vācijā žurnāla „Auto, Motor und Sport” izsludinātajā balsojumā — Alfa Romeo 4C kļuva par labāko ārvalstīs ražoto sporta automobili. Pret itāliešu skaistuli nepalika vienaldzīgi arī paši itālieši —atzīstot “Alfu Romeo 4C” par iecienītāko automobili (it. „Le auto che preferisco”). 

„Alfa Romeo” inženieru izstrādātais un „Maserati” rūpnīcā, Modenā ražotais automobilis „Alfa Romeo 4C” patiešām ir iespaidīgs. Pārsteidzoša dizaina divvietīgā kupeja garantē augstākā līmeņa sportiskumu un patīkamu braukšanu. Automobiļa tehniskās iespējas, īpaši ērtā vadība, lieliskās aerodinamiskās īpašības un unikālais dizains sekmīgi turpina „Alfa Romeo” tradīcijas.

 „Alfa Romeo 4C” var attīstīt ātrumu līdz 258 km/h, no 0 līdz 100 km/h paātrinājumu tikai 4,5 sekundēs. Tik lieliskus rezultātus šim modelim palīdz sasniegt optimāls svara sadalījums. Automobiļa virsbūves lielākā daļa ir izgatavota no oglekļa šķiedras, alumīnija, tērauda un lējuma loksnes sakausējuma (SMC – Sheet moulding compound). Iespaidīgās automobiļa tehniskās īpašības izceļ arī jaunais 240 ZS četrcilindru benzīndzinējs ar turbīnu, tas sasniedz 350 Nm griezes momentu. 

„Alfa Romeo 4C” var pasūtīt „Alfa Romeo” pilnvarotā pārstāvja Baltijas valstīs SIA „Autobrava” salonā Latvijā. Tā cena būs sākot no 62 tūkst. eiro. 

SIA „Autobrava” ir „Fiat”, „Alfa Romeo” un „Jeep” pilnvarotais pārstāvis Latvijā. Uzņēmums nodarbojas ar jaunu „Fiat”, „Fiat Professional”, „Alfa Romeo” un „Jeep” automobiļu tirdzniecību, veic šo, kā arī „Chrysler” un „Dodge” automobiļu remontu, rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecību. „Autobrava” pieder starptautiskajai uzņēmumu grupai „Modus group”.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.