Spāņu auto zīmols SEAT atgriežas Latvijā

16.03.2016

Piektdien, 11.martā, Rīgā, SIA Autobrava autosalonā ar autoražotāja SEAT sporta Leon ST CUPRA prezentāciju tika atzīmēta spāņu spēkratu zīmola atgriešanās Latvijā. Pasākuma laikā interesentiem bija iespēja ne tikai tuvāk iepazīties ar  SEAT modeļiem, bet arī kopā ar Reini Nitišu doties izbraucienā Biķernieku trasē.

"Lai gan SEAT ir mazliet piemirsts un līdz galam nenovērtēts auto zīmols Latvijā, nedrīkst aizmirst, ka šis auto ražotājs var lepoties ar vairāk nekā 60 gadu ilgu pieredzi autobūvē. Pašlaik SEAT attīsta dinamisku auto modeļu ražošanu, un pat izmēros nelielie SEAT automobiļi ir ātri, jaudīgi un gatavi iekarot ceļus visā pasaulē. Nav šaubu, ka SEAT jaunie modeļi iekaros arī Latvijas autobraucēju sirdis, pārliecinot, ka spāņu zīmols ražo auto, ar kuriem ikviens brauciens ir aizraujošs un baudāms kā Spānijā, tā Latvijā. Ne velti SEAT moto vēsta, ka tas ir emociju auto - vienaldzīgam palikt ir patiešām grūti,” stāsta Autobrava direktors Andris Sivickis. 

SEAT auto zīmola pārstāvniecības atvēršanas svētkos patiesu klātesošo interesi radīja SEAT  modelis Leon ST CUPRA, kas veiksmīgi apvieno eleganci, funkcionalitāti un ātrumu. Modeļa virsbūve iemieso individualitāti, ko atspoguļo tās agresīvās formas un standarta Leon modeļiem neraksturīgie 19 collu diski. Zem motora pārsega Leon ST CUPRA slēpj 2.0 benzīna turbomotoru, kas šī modeļa spēkratam nodrošina 280 zirgspēku lielu jaudu, padarot to par visjaudīgāko modeli, kas līdz šim radīts SEAT ģimenē. Turklāt daudzfunkcionālās ierīces auto salonā un augstākās kvalitātes palīgsistēmas piedziņā gādā par izcilu sniegumu. Auto bagātīgi aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, un tas var lepoties ar uzlabotiem sporta sēdekļiem un stūri. Šim modelim pieejama arī pilnā LED lukturu pakete.

SEAT Leon ST sportiskajam modelim CUPRA ir 2 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma, kā arī tiek nodrošināta iespēja par papildu samaksu pagarināt garantijas laiku. Auto cena SEAT oficiālā dīlera Autobrava salonos – sākot no 26 498 eiro.

Pēc SEAT zīmola pārstāvniecības svinīgās atvēršanas Autobrava autosalonā, Biķernieku ielā 145, pasākuma viesi tika aicināti doties uz Biķernieku trasi. Tur kopā ar pazīstamo autosportistu Reini Nitišu, kas šogad FIA Pasaules Rallijkrosa čempionātā startēs ar SEAT automašīnu, ikvienam interesantam bija iespēja izmēģināt sešus SEAT automašīnu modeļus – SEAT Alhambra, SEAT Leon Cupra ST, SEAT Leon FR, SEAT Toledo, SEAT Experience, kā arī sportisko SEAT Leon SRST. 

Pievienojot esošajam portfelim (Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Hyundai, Suzuki, Isuzu un Ssang Yong autorizētajai pārstāvniecībai Latvijā) spāņu auto zīmolu SEAT, Autobrava kļuvis par lielāko auto dīleri Latvijā, nostiprinot arī savas pozīcijas starp vadošajiem auto dīleriem Baltijā. Uzņēmums auto tirgū strādā jau sesto gadu un veic ne tikai auto, bet arī to oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecību, kā arī piedāvā visu automašīnu marku remontu, tehnisko apkopi un nodrošina garantijas pakalpojumus un palīdzību gan esošajiem, gan potenciālajiem auto īpašniekiem.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.