Pa Rīgas ielām braukāja „Zvaigžņu karu” varoņi!

15.01.2016

Ziemīgā ceturtdienas rītā Rīgas iedzīvotājus ielās pārsteidza divi iebraucēji no tālās „Zvaigžņu karu” galaktikas. Taisnību sakot, kosmiskos transportlīdzekļus viņiem nācās nomainīt pret laicīgākiem, bet īpaši sagatavotiem ekskluzīva izskata automobiļiem. Braucot pa galvaspilsētas ielām, viņi aicināja pilsētniekus uz jaunāko kosmiskās epopejas filmu „Zvaigžņu kari: spēks mostas”.

„Iespaidīgi, ļoti iespaidīgi. Šajā pilsētā jūtu stipru Spēka ietekmi,” apskatījis Rīgas pilsētas panorāmu, sacīja „Zvaigžņu karu” tumšās puses pārstāvis Dārts Veiders, kurš kopā ar savu pavadoni baltās bruņās izmēģināja sevi dažādās ikdienas situācijās.

Vispirms „Zvaigžņu karu” personāži iepazinās ar laicīgo transportlīdzekļu degvielas uzpildes īpatnībām. Iegriežoties „Statoil” degvielas uzpildes stacijā, viņiem nācās tikt galā ar āķīgu uzdevumu — kuru degvielas sūkni izvēlēties. Labi, ka atradās izpalīdzīgi rīdzinieki, kas precīzi zināja, kādu degvielu izmanto „Fiat 500” un „Fiat 500X”.

Sekmīgi izpildījuši šo misiju, „Zvaigžņu karu” personāži devās izbraucienā pa galvaspilsētas ielām. Te drīz vien viņiem nācās pārbaudīt savu pacietību tipiskajos Rīgas transporta sastrēgumos. Žēl, ka viņi nevarēja izmantot hipertelpas dzinēju, kas būtu palīdzējis acumirklī pārlēkt uz vajadzīgo vietu pilsētā. No otras puses, tā kļuva par lielisku iespēju apstāties vairākās citās pilsētas vietās, tāpēc, iegriezušies Vecrīgas sirdī, viņi interesējās, kuru Spēka pusi — gaišo vai tumšo — vairāk atbalsta rīdzinieki. 

Uzbraukuši uz daudzstāvu stāvlaukuma jumta, kosmiskie viesi vēroja Rīgas panorāmu, meklējot citus pazīstamus „Zvaigžņu karu” varoņus. Nav brīnums, ka viņu uzmanību pievērsa pie kinoteātra „Forum Cinemas Kino Citadele” izkārtie filmas plakāti.

Filmas varoņu uzmanību piesaistīja jaudīgais „Fiat 500X” ar pilnpiedziņu, viņi uzreiz to iekāroja un nolēma aizbraukt uz „Fiat” un „Jeep” salonu „Autobrava”. Kosmisko viesu apmeklējums salonā pamatīgi pārsteidza tā klientus, bet vienam no viņiem, kas brauca ar „Fiat 500”, Dārts Veiders piedāvāja stāties viņa vadītās impērijas rindās.

Jauko fotosesiju ar filmas „Zvaigžņu kari” personāžiem sarīkoja SIA „Autobrava”, kas pārstāv koncernu „Fiat Chrysler Automobiles” (FCA) Latvijā. FCA ir pasaules kinoteātros šobrīd demonstrētās „Zvaigžņu karu” septītās sērijas filmas „Zvaigžņu kari: spēks mostas” sponsors.

Kopā ar studijām „Walt Disney Studios” un „Lucasfilm”, kuras veidojušas „Zvaigžņu karus”, „Fiat” ierosinājis kopīgu reklāmas kampaņu, ko var skatīt arī Latvijas kinoteātru apmeklētāji. Turklāt ASV tirgum „Fiat” ir demonstrējis ekskluzīvo „Zvaigžņu karu” elektromobili „Fiat 500e Stormtrooper”. 

   

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.