Hyundai Motor Genesis un Tucson modeļi iegūst IIHS "Top Safety Pick+" vērtējumu

22.12.2015

2015. gada 14. decembris – Neraugoties uz vēl stingrākiem kritērijiem jau tā vienā no visnopietnākajiem automobiļu drošības testiem, Hyundai Motor Genesis un Tucson modeļi ir ieguvuši ASV Lielceļu drošības apdrošināšanas institūta (IIHS) 2016. gada TOP SAFETY PICK+ vērtējumu. IIHS TOP SAFETY PICK+ vērtējums palīdz pircējiem izvēlēties automobiļus, kas nodrošina visaugstāko aizsardzības līmeni sadursmē.

"Drošība ir viena no galvenajām Hyundai Motor prioritātēm, tāpēc mums ir liels prieks ieraudzīt divus savus modeļus šajā prestižajā sarakstā," saka Maiks O'Braiens (Mike O'Brien), Hyundai Motor America korporatīvās un produktu plānošanas viceprezidents. "Uzņēmums turpina rūpīgi pievērsties drošībai un izmantot modernas drošības tehnoloģijas visā modeļu klāstā, tostarp autonomo ārkārtas bremzēšanu (AEB), novirzīšanās no joslas brīdinājuma sistēmu ar joslas ieturēšanas palīgsistēmu, kā arī avārijas bremzēšanas spēka pastiprinātāju."
 
IIHS novērtē automobiļus frontālā sadursmē ar nelielu pārklāšanos, frontālā sadursmē ar vidēju pārklāšanos, to sānu un jumta izturību, galvas balstu darbību, kā arī standarta vai papildu aprīkojumā pieejamo frontālās sadursmes novēršanas sistēmu. Lai saņemtu TOP SAFETY PICK+ vērtējumu, automobiļiem ir jāuzrāda labi pasažieru aizsardzības rezultāti visās piecās kategorijās. Pirmo reizi vērtējuma saņemšanai bija nepieciešams uzrādīt labu rezultātu frontālā sadursmē ar nelielu pārklāšanos.
 
"Genesis modelis ir aprīkots ar elektronisko stabilitātes kontroli (ESC), deviņiem drošības spilveniem un enerģiju absorbējošiem priekšējiem drošības spilveniem, bet Tucson modelim ir AEB funkcija, kas palīdzēja šiem automobiļiem saņemt mūsu augstāko vērtējumu," saka Adrians Lunds (Adrian Lund), IIHS prezidents. "Abi modeļi uzrādīja labus rezultātus frontālā sadursmē ar nelielu pārklāšanos un piedāvā izcilu vai uzlabotu frontālās sadursmes novēršanas sistēmu ar automātiskās bremzēšanas funkciju, kas ir svarīgs kritērijs TOP SAFETY PICK+ vērtējuma saņemšanai."

Hyundai Motor Genesis ir aprīkots ar daudzām modernām drošības tehnoloģiju funkcijām, tostarp ESC, novirzīšanās no joslas brīdinājuma sistēmu, riepu spiediena uzraudzības sistēmu, bremzēšanas spēka pastiprinātāju un elektronisko bremzēšanas spēka sadali, joslas maiņas palīgsistēmu un atpakaļskata kameru. Turklāt automobilis ir aprīkots ar Sensory Surround Safety tehnoloģijām, kas palīdz vadītājam saglabāt modrību un parūpēties par visu braucēju drošību un pat par citu satiksmes dalībnieku drošību.
 
Arī Hyundai Motor Tucson ir pieejami daudzi moderni drošības risinājumi, tostarp AEB ar gājēju konstatēšanu, novirzīšanās no joslas brīdinājuma sistēma, aklās zonas konstatēšana, brīdinājums par aizmugurē šķērsojošu satiksmi, joslas maiņas palīgsistēma, atpakaļgaitas brīdinājuma sensori un atpakaļskata kamera pamataprīkojumā. Turklāt vairāk nekā 50 procenti no automobiļa virsbūves ir veidoti no uzlabota augstas izturības tērauda, nodrošinot augstāku drošības līmeni sadursmē. Automobiļa pamataprīkojumā ietilpst arī riepu spiediena uzraudzības sistēma (TPMS), kas brīdina vadītāju, ja kādā no riepām ir pārāk zems gaisa spiediens, norādot arī konkrēto riepu.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.