Svarīga informācija visiem uzņēmuma vadītājiem!

09.12.2015

 

 

Izmantojiet savas tiesības - vēl tikai šogad atgūsties 80% no samaksātās PVN summas!

Iegādājoties kādu no mūsu īpašā piedāvājuma auto modeļiem līdz decembra beigām, Jums ir iespēja atgūt 80% no PVN summas! Informējam, ka no nākošā gada 1. janvāra priekšnodokli plānots samazināt uz 50%*.

*Nākamgad plānotas izmaiņas PVN likuma 100. pantā par priekšnodokļa atskaitīšanas ierobežojumiem ar mērķi samazināt atskaitāmo priekšnodokli no 20% uz 50%.
Plānotā PVN likuma 100. panta redakcija:
No valsts budžetā maksājamās nodokļa summas kā priekšnodoklis nav atskaitāmi 50 procenti no nodokļa par iegādātu, nomātu vai importētu vieglo pasažieru automašīnu, kuras sēdvietu skaits, neskaitot vadītāja vietu, nepārsniedz astoņas sēdvietas un kura nav šā panta 1.1 daļas 1.punktā minētā automašīna, kā arī ar šādas automašīnas uzturēšanu saistītās izmaksas, tai skaitā izmaksas par automašīnas remontu un degvielas iegādi.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.