Jaunās paaudzes Hyundai i20 saņem prestižo balvu „Zelta stūre 2015”

14.11.2015

2015. gada 11. novembris – Jaunās paaudzes i20 ir saņēmis 2015. gada „Zelta stūres” (Golden Steering Wheel) balvu. Lasītāji atzina kompakto automobili par labāko savā segmentā, nodrošinot tam vienu no visprestižākajiem apbalvojumiem automobiļu nozarē. Jaunās paaudzes i20 pārspēja tādus konkurentus kā Škoda Fabia un Opel Karl, un šī ir pirmā reize, kad Hyundai modelis ir triumfējis Zelta stūres aptaujā.

Saņemot balvu īpašā ceremonijā Axel Springer Publishing ēkā Berlīnē, Pīters Šreijers (Peter Schreyer), Hyundai Motor Group prezidents un vecākais dizainers, teica: „Mēs patiesi lepojamies, ka lasītāji tik augstu novērtē vienu no jaunākajiem mūsu modeļu saimes pārstāvjiem. Tas vēlreiz apliecina, ka mūsu dizaina, kvalitātes un ražošanas kvalitāte progresē pareizā virzienā.”

„Zelta stūres” balvas programma, kas 2015. gadā notiek jau četrdesmito reizi, ik gadu nosaka labākos jaunos automobiļus. Programmu organizē vācu automobiļu žurnāls Auto Bild un nedēļas laikraksts Bild am Sonntag kopā ar saistītajiem preses izdevumiem 20 valstīs. Eiropā par savu izvēli nobalsoja 425 000 lasītāji.

Jaunās paaudzes i20 kļuva par uzvarētāju mazauto kategorijā pēc lasītāju vērtējuma. Pārējās kategorijās – kompaktie auto, vidēja izmēra auto, vidēja izmēra apvidus auto, luksusa auto, sporta auto un ģimenes auto – uzvarētāji tika noteikti, ņemot vērā gan lasītāju balsojumu, gan žūrijas (dizaineru, galveno redaktoru, sacīkšu braucēju un citu) viedokli.

Šī balva papildina jaunās paaudzes i20 apbalvojumu krājumu, kurā jau ietilpst pazīstamās Red Dot Design Award un iF Design Award balvas. Šogad tas arī tika atzīts par labāko savā klasē Auto Bild mazauto vērtējumā (Nr. 32, 2015).

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.