Spāņu auto zīmols SEAT atgriežas Latvijā

Piektdien, 11.martā, Rīgā, SIA Autobrava autosalonā ar autoražotāja SEAT sporta Leon ST CUPRA prezentāciju tika atzīmēta spāņu spēkratu zīmola atgriešanās Latvijā. Pasākuma laikā interesentiem bija iespēja ne tikai tuvāk iepazīties ar  SEAT modeļiem, bet arī kopā ar Reini Nitišu doties izbraucienā Biķernieku trasē.

16.03.2016

Radīts apvērsumam: jaunā Hyundai IONIQ līnija “elektrizē” Ženēvas autosalonu!

2016. gada Ženēvas autosalonā Hyundai Motor iepazīstina ar jauno Hyundai IONIQ līniju, kas sastāv no IONIQ Hybrid, IONIQ Electric un IONIQ Plug-in. Būdams pirmais modelis pasaulē ar trīs elektrificētiem spēka agregātiem, IONIQ padarīs zemas un nulles emisijas transportlīdzekļus pieejamus ikvienam. Izmantojot inovatīvu tehnoloģiju, Hyundai Motor jaunā pieeja nodrošina bezkompromisa dizainu un braukšanas pieredzi, kā arī piedāvā patērētājiem jaunākās sakaru un drošības tehnoloģijas.

01.03.2016

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.