Hyundai Motor prezentē IONIQ – pirmo automobili ar trīs elektrizētu dzinēju izvēli!

2015. gada 7. decembris – Hyundai Motor ir paziņojis sava jaunākā, ar alternatīvajiem degvielas veidiem darbināmā, 2016. gadā gaidāmā modeļa nosaukumu: Hyundai IONIQ [izrunā: aɪ|ɑ:nɪk]. Automobilim būs pieejams elektriskais, no elektrotīkla uzlādējams benzīna/elektriskais hibrīda vai benzīna/elektriskais hibrīda dzinējs. Tas ir pirmais automobilis pasaulē, kas piedāvā šādu izvēli ar vienu un to pašu virsbūvi.

22.01.2016

Pa Rīgas ielām braukāja „Zvaigžņu karu” varoņi!

Ziemīgā ceturtdienas rītā Rīgas iedzīvotājus ielās pārsteidza divi iebraucēji no tālās „Zvaigžņu karu” galaktikas. Taisnību sakot, kosmiskos transportlīdzekļus viņiem nācās nomainīt pret laicīgākiem, bet īpaši sagatavotiem ekskluzīva izskata automobiļiem. Braucot pa galvaspilsētas ielām, viņi aicināja pilsētniekus uz jaunāko kosmiskās epopejas filmu „Zvaigžņu kari: spēks mostas”.

15.01.2016

Kompakto „Jeep Renegade” briti izraudzījušies par 2016. gada labāko apvidus auto!

Jaunākais „Jeep” saimes loceklis „Jeep Renegade” ir izvēlēts par 2016. gada apvidus auto. Šo titulu tam piešķīris viens no pasaulē zināmākajiem specializētajiem žurnāliem par apvidus automobiļiem „4x4 Magazine”, ko izdod Apvienotajā Karalistē. Žurnāla vērtēšanas komisija, dažādos apstākļos izmēģinājusi „Jeep Renegade Trailhawk” modeli, bija patīkami pārsteigta par tā tehniskajām un visurgājēja īpašībām, tāpēc vienbalsīgi piešķīra labākā apvidus auto titulu.

11.01.2016

FIAT izlaidis īpašu „Zvaigžņu karu” elektromobiļa versiju

Autoražotājs FIAT ienācis ASV tirgū ar īpaša izlaiduma 111 ZS jaudas elektromobili „Fiat 500e Stormtrooper” par godu jaunākajai „Zvaigžņu karu” kosmiskās epopejas filmai. Koncerns „Fiat Chrysler” ir pašlaik kinoteātros demonstrētās filmas „Zvaigžņu kari: spēks mostas” sponsors, turklāt īpaši šai filmai paredzētos FIAT reklāmas kampaņas klipus var skatīt arī Latvijas kinoteātru apmeklētāji.

07.01.2016

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.