Jaunais „Fiat Tipo” izraudzīts par praktiskāko Eiropas automobili!

Starptautiskā autožurnālistu vērtēšanas komisija praktiskākā automobiļa apbalvojumu „Autobest 2016” piešķīrusi jaunajam „Fiat Tipo”, kas Itālijā jau parādījies, bet drīzumā debitēs arī citos Eiropas tirgos. „Fiat Tipo” izcīnījis pirmo vietu, aiz sevis atstājot pārējos četrus finālistus: jauno „Opel Astra”, „Hyundai Tuscon”, „Honda CRV” un „Mazda CX-3”.

28.12.2015

Hyundai Motor Genesis un Tucson modeļi iegūst IIHS "Top Safety Pick+" vērtējumu

2015. gada 14. decembris – Neraugoties uz vēl stingrākiem kritērijiem jau tā vienā no visnopietnākajiem automobiļu drošības testiem, Hyundai Motor Genesis un Tucson modeļi ir ieguvuši ASV Lielceļu drošības apdrošināšanas institūta (IIHS) 2016. gada TOP SAFETY PICK+ vērtējumu. IIHS TOP SAFETY PICK+ vērtējums palīdz pircējiem izvēlēties automobiļus, kas nodrošina visaugstāko aizsardzības līmeni sadursmē.

22.12.2015

Darba laiks svētkos!

Cienījamais, klient! 

Vēlamies Jūs informēt par SIA "Autobrava" darba laiku svētkos! 

Kā arī pateicamies Jums par 2015. gadu un lai nākamais gads mums visiem kopā ir vēl ražīgāks! 

Priecīgus un gaišus svētkus!

21.12.2015

Par “Latvijas Gada auto 2016” sensacionāli kļuvis mazās klases auto - “Hyundai i20”

Par konkursa “Latvijas Gada auto 2016″ uzvarētāju pirmo reizi kļuvis “mazās klases” jeb apvienotā A un B segmenta automobilis “Hyundai i20”. Tas Latvijas tirgū ienācis vien šī gada aprīlī, taču uzrādījis teju izcilus rezultātus visās no vērtēšanas kategorijām, aiz sevis otrajā vietā atstājot “Škoda Superb/Combi” un trešajā vietā “Mazda CX-3″.

18.12.2015

Hyundai Motor prezentē IONIQ – pirmo automobili ar trīs elektrizētu dzinēju izvēli!

2015. gada 7. decembris – Hyundai Motor ir paziņojis sava jaunākā, ar alternatīvajiem degvielas veidiem darbināmā, 2016. gadā gaidāmā modeļa nosaukumu: Hyundai IONIQ [izrunā: aɪ|ɑ:nɪk]. Automobilim būs pieejams elektriskais, no elektrotīkla uzlādējams benzīna/elektriskais hibrīda vai benzīna/elektriskais hibrīda dzinējs. Tas ir pirmais automobilis pasaulē, kas piedāvā šādu izvēli ar vienu un to pašu virsbūvi.

14.12.2015

SIA "Autobrava" darba laiks 5. decembrī

Cienījamais, klient! 

Vēlamies Jūs informēt, ka 5. decembrī SIA "Autobrava", saistībā ar inventarizāciju, nestrādās. 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. 

Jūsu "Autobrava" komanda

05.12.2015

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.