Jaunais FIAT kabriolets „124 Spider” — atdzimusi itāļu leģenda

Sešdesmito gadu itāļu autosporta šedevrs — divvietīgais kabriolets „Fiat 124 Spider” — atdzimst, iegūstot divdesmit pirmā gadsimta stilistiku un enerģiskas braukšanas raksturu. Šā sportiskā modeļa aizmugurējos riteņus griež „MultiAir Turbo” dzinējs, kas attīsta 140 ZS jaudu, bet drošu vadību uz ceļa nodrošina vieglas konstrukcijas virsbūve un dinamiskai braukšanai pielāgota piekare. Automobiļu koncerns FIAT šo savu jaunumu demonstrēja Losandželosas autoizstādē, bet FIAT salonos Latvijā tas parādīsies nākamā gada vasarā.

30.11.2015

Jaunās paaudzes Hyundai i20 saņem prestižo balvu „Zelta stūre 2015”

2015. gada 11. novembris – Jaunās paaudzes i20 ir saņēmis 2015. gada „Zelta stūres” (Golden Steering Wheel) balvu. Lasītāji atzina kompakto automobili par labāko savā segmentā, nodrošinot tam vienu no visprestižākajiem apbalvojumiem automobiļu nozarē. Jaunās paaudzes i20 pārspēja tādus konkurentus kā Škoda Fabia un Opel Karl, un šī ir pirmā reize, kad Hyundai modelis ir triumfējis Zelta stūres aptaujā.

14.11.2015

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.