Komforts

Jaunais Tucson piedāvā tehnoloģijas un sistēmas, kas nodrošina komfortu gan vadītājam, gan pasažieriem.

Inteliģenta stāvvietā novietošanas palīgsistēma (SPAS)

Vairs nav problēmu ar auto novietošanu stāvvietā! SPAS izmanto ultraskaņas sensorus, kas izvietoti automašīnas priekšpusē, aizmugurē un sānos. Sistēma nosaka platību, kas pieejama auto novietošanai stāvvietā, un automātiski iestūrē automašīnu tur, kur ir vieta. Tā pārvalda manevrēšanu, novietojot auto gan paralēli, gan perpendikulāri. SPAS atvieglo arī izbraukšanu no stāvvietas, jo tajā ir integrēta EXIT MODE funkcija.

Automātiskas bagāžas nodalījuma durvis

Inteliģenta sistēma automātiski atver bagāžas nodalījumu, ja cilvēks ar atslēgu atrodas noteikšanas zonā 3 sekundes vai ilgāk. Pirms durvju atveršanas atskan vienreizējs skaņas signāls un uz īsu brīdi ieslēdzas avārijas ugunis.

Sēdekļu regulēšanas sistēma priekšā

Elektriski regulējamos priekšējos sēdekļus var konfigurēt plašā regulēšanas diapazonā – tie izstrādāti tā, lai apmierinātu gan vadītāja, gan priekšā sēdošā pasažiera prasības.

Ērti iekārtojieties elektriski regulējamajā pasažiera sēdeklī ar astoņām regulēšanas pozīcijām (pēc pasūtījuma) un vadītāja sēdeklī ar 10 regulēšanas pozīcijām un (pēc pasūtījuma) divās pozīcijās regulējamu jostasvietas balstu.

Sēdekļu apsildes un ventilācijas sistēma

Komforts ir nodrošināts visa gada garumā, jo priekšējie sēdekļi sniedz jums siltumu ziemā un vēsumu vasarā. Ventilāciju nodrošina iebūvētie sēdekļu dzesēšanas ventilatori. Priekšējos sēdekļos pieejami 3 apsildes līmeņi, aizmugurējos (spilvenos un atzveltnēs) – 2 līmeņi.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.