Drošība

Drošību nodrošina ne tikai pieejamās inovatīvās tehnoloģijas, bet arī pārdomāta konstruktīvo materiālu izmantošana, kas padara jaunā Tucson virsbūvi par savas klases līderi stingrības ziņā.

Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB)

Priekšpusē uzstādītās radara un kameras sistēmas pārbauda, vai priekšā nebrauc auto vai arī vai to nešķērso gājēji. Ja ir iespējama sadursme, AEB raida brīdinājuma signālu, pēc tam automātiski iedarbina bremzes, sākumā nedaudz piebremzējot, bet pēc tam maksimāli palielinot bremzēšanas spēku, lai minimizētu nopietnas avārijas iespēju.

Aklās zonas uzraudzības sistēma (BSD)

Sensori kontrolē zonas automašīnas sānos un aizmugurē, brīdinot vadītāju par transportlīdzekļiem vai citiem objektiem, kas iebrauc aklajās zonās. Nosakot objektu, parādās vizuālais brīdinājuma signāls attiecīgajā ārējā spogulī un vēl viens signāls uz mēraparātu paneļa. Ja cits transportlīdzeklis noteikts brīdī, kad vadītājs signalizē par pagriezienu, atskan skaņas signāls.

Novirzīšanās no joslas brīdinājuma sistēma (LDWS)

Uz automašīnas uzstādītās kameras seko ceļa apzīmējumiem un raida vizuālos vai skaņas brīdinājuma signālus, ja automašīna nonāk pārāk tuvu joslas robežām un vadītājs nav signalizējis par joslas maiņu. Sistēma arī pieliek nelielu spēku, nedaudz pagriežot stūri pretējā virzienā ja tas ir nepieciešams.

Statiskie pagrieziena lukturi (SBL)

Veicot pagriezienu naktī, statiskie pagrieziena lukturi projicē gaismas staru pagrieziena virzienā. Uzlabota redzamība padara pagriezienu veikšanu nakts laikā daudz drošāku.

Bremžu vadība braukšanai lejup (DBC) un palīdzības sistēma braukšanas uzsākšanai slīpumā (HAC).

Braukšana slīpumā un stāvās nogāzēs ir jaunā Tucson stiprā puse. DBC automātiski palielina bremžu spiedienu vajadzīgajā apmērā, lai nodrošinātu vienmērīgu un drošu nobraukumu, bet HAC uz brīdi piebremzē automašīnu, lai izvairītos no noripošanas, kad tā nav vēlama.

Uzlabots augstas stiprības tērauds (AHSS)

Jaunajā Tucson ir panākta labākā savā klasē konstruktīvā izturība, jo tajā ir ievērojami pastiprināta virsbūves konstrukcija un pārdomāti tiek izmantots karsti štancēts uzlabots augstas stiprības tērauds (AHSS).

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.