Dizains

Iespaidīgā un pašpārliecinātā jaunā Tucson stāja signalizē par patiesi atlētisku raksturu – tas tā vien aicina piesēsties pie stūres! Šis spēcīgais raksturs izpaužas gludajos LED priekšējos lukturos, kas plūstoši pāriet Hyundai raksturīgā sešstūrainā režģa priekšējos stūros, un turpinās dinamiski veidotajās sānmalās un platajā un izteiksmīgajā aizmugurē.

Hyundai raksturīgā pazīme – sešstūrainais režģis – dominē jaunā Tucson priekšplānā, horizontālie dizaina elementi uzsver platumu un sportisko stāju.

Augstas efektivitātes LED priekšējie lukturi nodrošina tīru un spilgtu gaismu. Gludie 3 dimensiju lukturu bloki precīzi pieguļ režģa augšējiem stūriem, papildus palielinot platuma iespaidu.

Nekas automašīnā neatspoguļo jūsu individualitāti vairāk par lietajiem diskiem. Jaunais Tucson ir pieejams ar dinamiska stila 16", 17" un 19" lietajiem diskiem.

Baudiet lielisko iespēju plaši pavērt vaļā panorāmas stikla lūku. Tā ļauj salonā iekļūt saules vai mēness gaismai, āra gaisam, radot svaiguma sajūtu brauciena laikā.

Augstas efektivitātes LED lukturi iestrādāti plašajos un gludajos aizmugures blokos. Garantēti piesaista citu braucēju skatienus!

Trapecveida dubultās izpūtēja caurules perfekti iekļaujas aizmugures aizsargplāksnē, akcentējot jaunā Tucson izcilo kvalitāti.

Pievilcīgajā un plašajā salonā jaunais Tucson komunicē ar vadītāju, izmantojot moderno saskarnes ierīci Human Machine Interface (HMI) horizontālajā mēraparātu paneeli.

Jaunā Tucson interjers atbilst izteiksmīgajam un lakoniskajam eksterjera dizainam. Mēraparāti un vadības pogas sagrupētas optimāli, atbilstoši to funkcijām, lai to lietošana būtu maksimāli ērta un braukšana – maksimāli patīkama.

Sēdekļu krāsa: smilškrāsa, melna

Lai kur Jūs skatītos un kam pieskartos, Jūs novērtēsiet augstas kvalitātes materiālus, kas izmantoti jaunā Tucson salona apdarei. Materiālu kvalitāti papildina iespaidīgais pieejamo funkciju saraksts.

Vadītājam svarīga inforrmācija tiek skaidri un precīzi attēlota uz mēraparātu paneļa Supervision Cluster displejā, kas atrodas vadītājam tieši acu priekšā.

Uzturiet pastāvīgu kontroli un izmantojiet visu veidu tehniskās funkcijas, turot rokas uz stūres. Stūre patīkami sasildīs jūsu rokas aukstā rītā.

Kopā ar jaunā Tucson navigācijas sistēmu jūs uz septiņiem gadiem saņemsiet Hyundai MapCareTM – sešus karšu bezmaksas atjauninājumus regulārās apkopes ietvaros. Precīzu informāciju par satiksmi, fotoradariem, laika apstākļiem un vietējiem objektiem nodrošina Tom Tom Live pakalpojumi, tā tiek parādīta uz navigācijas sistēmas skārienekrāna.

Divzonu regulējamā automātiskā temperatūras vadība ļauj individuāli iestatīt to katram, kas sēž priekšējos sēdekļos.

Divlīmeņu bagāžas nodalījuma grīda ar regulējamu augstumu nodrošina labāko savā klasē, kā arī ērti palielināmu (no 513 līdz 1503 litriem) telpu bagāžai. Zem grīdas ir papildu glabātavas. Nolaižamais pārsegs nosedz bagāžu un kad tas nav vajadzīgs, to var nolikt zem grīdas.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.