​​Hyundai Santa Fe izceļas ar savu bagātīgo un daudzveidīgo bāzes komplektāciju. Taču, ja vēlaties padarīt savu auto individuālāku vai praktiskāku, Hyundai piedāvās jums dažādu papildaprīkojumu.

Ar to jūs varēsit uzsvērt sava auto eksterjera skaistumu, padarīt braukšanu ērtāku un drošāku, kā arī aizsargāt lakojumu, krāsojumu un apdari. Hyundai oriģinālais aprīkojums atbilst gan rūpnīcas kvalitātes standartiem, gan jūsu prasībām pret ražojumu kvalitāti un ekspluatācijas drošību. Veidojot šādu aprīkojumu, tiek veltīta uzmanība arī tam, lai katrs pievienotais papildu elements būtu saderīgs ar auto materiāliem un krāsu risinājumu.

Stila elementi

Ar moldingiem un pašlīmējošām aizsargplēvēm būtu vērts pārklāt gan viegli ieskrāpējamos durvju sliekšņus, gan bagāžas nodalījuma iekraušanas slieksni. Kāpšļi varētu padarīt automobiļa ārieni individualizētāku. Kāju telpas apgaismojuma komplekts – zila vai balta gaisma – radīs mājīgāku gaisotni gan salona priekšējā, gan aizmugurējā daļā.

 

Aizmugurējā bufera aizsargplēve, caurspīdīga
2W272ADE00TR

 

Sporta sānu kāpšļi
2WF37AC005

 

Kāju telpas LED apgaismojums aizmugurējai rindai, zila gaisma
​99650ADE10

 

Aizsargaprīkojums

Auduma paklāji ar izšūtu modeļa nosaukumu, kas izgriezti pēc vajadzīga izmēra un formas, aizsargā iekšējo apdari un uzlabo salona kopskatu. Grīdas paklājs ar augstām malām, kas domāts bagāžas nodalījumam, nodrošina aizsardzību pret mitrumu, netīrumiem un skrāpējumiem, to viegli var izņemt, lai notīrītu. Lai droši varētu pārvadāt mājdzīvniekus, bagāžas nodalījumam tiek piedāvāts speciāls sadalošs režģis.​

 

Auduma paklāju komplekts, velūrs
2W143ADE00

 

Bagāžas nodalījuma paklājs ar augstām malām, 5 vietu modelim
​2W122ADE05

 

Transportēšanas aprīkojums

Automašīnām Hyundai modelim Santa Fe tiek piedāvāti vairāki dažādi rāmji un turētāji, kas stiprināmi pie auto, izmantojot kurus, var viegli un bez raizēm pārvadāt dažādu sporta un citu aprīkojumu (piemēram, velosipēdus, sniega dēļus). Arī mājdzīvnieku pārvadāšana automašīnā ir ļoti ērti veicama ar speciālu sadalošu režģi bagāžas nodalījumā.

​Santa Fe modeļa dzinējam pietiek jaudas, lai vilktu piekabi ar laivu, karavānu vai zirgu pārvadājamo piekabi ar masu līdz 2000 kg. Maksimāli pieļaujamā masa velkamai piekabei bez bremzēm ir 750 kg.

 

Sadalošais režģis starp bagāžas nodalījumu un salonu
– apakšējā daļa 2W150ADE03
– augšējā daļa 2W151ADE01
– bagāžas nodalījuma sadalītājs garenvirzienā 2W152ADE01
Atvāžams pārsegs bagāžas nodalījuma auduma paklājam aizmugurējā bufera aizsardzībai 2W120ADE50

 

Noņemams sakabes āķis un elektroinstalācijas komplekts (13 kontakti)
C8281ADE00 un C8261ADECP

 

Jumta šķērsstieņi, alumīnijs
​2W211ADE00AL

 

Komforta aprīkojums

Priekšējo sēdekļu galvas balstiem var piestiprināt gan planšeti, lai izklaidētu pasažierus aizmugurējos sēdekļos, gan pakaramos, uz kuriem apģērbs saglabās reprezentablu izskatu līdz brauciena beigām.​

 

 

Drēbju pakaramais 99770ADE00
iPad turētājs, kas uzstādāms uz priekšējā sēdekļa galvas balsta
​99582ADE01

 

Drošības aprīkojums

Visās Hyundai automašīnās aizmugurējās rindas malu sēdekļi aprīkoti ar ISOFIX stiprinājumiem bērnu drošības sēdeklīšu uzstādīšanai. Tiek piedāvāts arī bērnu autokrēslu sortiments dažāda vecuma bērniem.

Riepas un riteņu diski

Minimāli pieļaujamais vieglās automašīnas riepu protektora raksta atlikuma dziļums ir noteikts likumā. Vasaras riepām tie ir 1,6 mm, ziemas riepām – 3,0 mm.  Riepu speciālisti tomēr iesaka drošības nolūkos nomainīt riepas, pirms tās ir nodilušas līdz minimāli pieļaujamajam dziļumam: vasaras riepas vajadzētu nomainīt, kad protektora raksta dziļums samazinājies līdz 4 mm, ziemas riepas – līdz 5 mm.

Ziemas riepu izmantošana ir obligāta no 1. decembra līdz 1. martam, radžotas riepas drīkst izmantot no 1. oktobra līdz 1. maijam.

Santa Fen riepu izmērs ir atkarīgs no Jūsu izvēlētā komplektācijas līmeņa:
– Comfort 235/65R17
– Style 235/60R18
– Premium 235/55R19

PIEPRASIET PAPILDU INFORMĀCIJU PAR PAREDZAMĀM RIEPĀM UN RITEŅU DISKIEM PIE SAVA DĪLERA VAI HYUNDAI OFICIĀLAJĀ AUTOSERVISĀ!

Auto tīrīšana un kopšana

Par jaunu auto ir vērts labi rūpēties. Ievērojot apkopes grafiku, varat būt droši, ka auto ir laba tehniskajā stāvoklī un nesagādās jums nejaukus pārsteigumus.

Hyundai Santa Fe jāiziet tehniskā apkope vismaz reizi 12 mēnešos vai ik pēc 30 000 km nobraukuma, atkarībā no tā, kas iestāsies agrāk.

Svarīga ir arī tehniskā apkope, ko auto īpašnieks veic pats. Piemēram, regulāri jākontrolē lukturu stāvoklis, riepu spiediens un dzinēja eļļas līmenis. Papildus tam, auto pēc iespējas biežāk jāmazgā un vismaz pavasarī un rudenī kārtīgi jāievasko. Pie reizes derētu pārbaudīt, nav radušies kādi lakojuma un krāsojuma bojājumi, ja pamanīti skrāpējumi, uzreiz tos novērst. Ir svarīgi uzturēt tīru arī vējstikla iekšējo virsmu.

Hyundai oficiālajā autoservisā jūs varat saņemt kvalificētu palīdzību, kā arī dažādus kvalitatīvus līdzekļus auto tīrīšanai gan no iekšpuses, gan no ārpuses.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.