Komforts

Santa Fe bāzes komplektācijā ietilpst radiouztvērējs ar MP3/CD atskaņotāju un skārienjūtīgu ekrānu, Bluetooth sistēma ar balss komandām un atpakaļskata kamera. Style versija iekļauj Virtual Surround audiosistēmu ar sešām skaļruņiem, Premium versija – Premium Sound audiosistēmu ar desmit skaļruņiem, kā arī navigācijas sistēmu.

4,2 collas lielais TFT LCD ekrāns Supervision Cluster mēraparātu panelī rāda autovadītājam dažādu noderīgu informāciju, tai skaitā degvielas patēriņu un izvēlēto stūres vadības režīmu. Mēraparāta paneļa izgaismojumu iespējams regulēt, pielāgojot gaismas intensitāti vadītāja acīm.

Flex Steer sistēma piedāvā autovadītājam iespēju izvēlēties vienu no trim stūres vadības režīmiem pēc saviem ieskatiem: Normal, Sport vai Comfort. Ar viegli izmantojamu slēdzi uz stūres rata var mainīt stūres vadības režīmu gan braukšanas laikā, gan automašīnai stāvot.

Santa Fe komforta aprīkojumā ietilpst arī automātiskā divzonu klimata kontrole ar Cluster Ionizer funkciju, kas gādā par gaisa kvalitāti salonā. 7 vietu versijā papildus ir ierīkota speciāla ventilācijas sistēma salona aizmugurējai daļai.

Tā kā priekšējie un aizmugurējie sēdekļi ir ārkārtīgi ērti, tad gūt prieku no brauciena varēs visa ģimene. 
Otrās rindas sēdekļu atzveltnes ir sadalītas attiecībā 4:2:4, un sēdekļi ir salokāmi dažādās kombinācijās atkarībā no pasažieru skaita, bagāžas izmēriem un formas.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.