VAIRĀK NEKĀ SAGAIDĀT

Jaunais Santa Fe spēj padarīt dzīvi vieglāku un baudāmāku. Pat satiksmes sastrēgumā.

Inteliģentas elektriski veramas bagāžas nodalījuma durvis

Sensori, kas konstatē, kad tuvumā atrodas vadītājs ar atslēgu, ļauj atvērt bagāžas nodalījuma durvis automātiski un arī tad, ja rokas ir aizņemtas, sniedzot ērtu piekļuvi ietilpīgajam bagāžas nodalījumam.

 

Inteliģentā stāvvietā novietošanas palīgsistēma (SPAS)​

Aktivēti ultraskaņas sensori atrod piemērotu brīvu stāvvietu paralēli brauktuvei un palīdz Santa Fe iebraukt tajā un izbraukt no tās. SPAS darbojas, arī novietojot automobili stāvēšanai perpendikulāri brauktuvei. Jums jākontrolē tikai gāzes un bremžu pedālis, bet pārējo sistēma izdarīs pati.​

 

 

Dinamiskie pagrieziena apgaismošanas lukturi (DBL)​

Ksenona priekšējie lukturi pielāgo gaismas kūli atkarībā no braukšanas ātruma un stūres leņķa, apgaismojot līkumu un sniedzot papildu pārliecību.

 

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums (RCTA)​

Aklās zonas uzraudzības sistēmas (BSD) sensori konstatē arī citus transportlīdzekļus, izbraucot atpakaļgaitā no stāvvietas ar ierobežotu redzamību uz sāniem. Konstatējot citu braucošu transportlīdzekli, tiek sniegti akustiski un vizuāli brīdinājumi.

 

ELEKTRONISKĀ STĀVBREMZE (EPB)​

Stāvbremzes ieslēgšana un izslēgšana, nospiežot vienu pogu.

 

DZINĒJA IEDARBINĀŠANAS/ IZSLĒGŠANAS POGA​

Kad atslēga atrodas automobilī, dzinēja iedarbināšanai pietiek nospiest iedarbināšanas/izslēgšanas pogu.

 

AUTOMĀTISKĀ STIKLU AIZSVĪŠANAS NOVĒRŠANAS SISTĒMA​

Konstatējot kondensāciju uz vējstikla, sistēma automātiski aktivizē klimata kontroli, lai atjaunotu un uzturētu redzamību.

 

STATISKIE PAGRIEZIENA APGAISMOŠANAS LUKTURI​

Braucot pagriezienā diennakts tumšajā laikā, statiskie pagrieziena apgaismošanas lukturi vērš gaismas kūli pagrieziena virzienā, padarot braukšanu naktī daudz drošāku.

 

VĒJSTIKLA TĪRĪTĀJU ATKAUSĒTĀJS​

Sildelementi vējstikla apakšdaļā ātri atkausē piesalušas logu tīrītāju slotiņas.

 

220 V PĀRVEIDOTĀJS​

Ir padomāts par visām jūsu elektroniskajām ierīcēm. 220 V pārveidotājs automātiski pārveido maiņstrāvas spriegumu uz 220 V, lai jūs varētu saglabāt sakarus ar ārpasauli kā mājās, tā ceļā.

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.