Dzinēji

Santa Fe dīzeļdzinējs ar 2,2 l motora tilpumu, turbokompresoru un kvēpu filtru attīsta 145 kW (197 z.s.) lielu jaudu. Neraugoties uz šādu jaudu, dzinēja degvielas patēriņš ir tikai 5,7 l/100 km ar tikai 149 g/km CO2 izmešiem, kas ir viens no labākajiem rādītājiem savā klasē. Maksimālais griezes moments dzinējam ar mehānisko pārnesumkārbu ir 421 Nm, ar automātisko – 436 Nm.

Hyundai Santa Fe dzinējam pietiek jaudas, lai vilktu dzīvojamo treileru vai laivas piekabi. Modernā papildu funkcija – piekabes stabilizēšanas palīgsistēma TSA – seko piekabes kustībai, nosaka nestabilitātes rašanos un novērš iespējamu vadības zudumu, samazinot dzinēja darba ātrumu un pēc nepieciešamības aktivizējot bremzes, šādi palēninot automašīnas kustības ātrumu.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.