Pieteikties testa braucienam

Pieteikties

Servisa pieteikums

Pieteikties

ĪSUMĀ PAR SVARĪGĀKO

PĀRLIECINOŠA SPĒKA UN STILA KOMBINĀCIJA

Pilnvērtīga SUV automobiļa raksturs ar luksusa sedana izsmalcinātību.

 

VEIKTSPĒJA UN JAUDA GĀDĀ PAR KOMFORTABLU PĀRVIETOŠANOS

Iepazīstiet Santa Fe dinamisko izsmalcinātību. Pilnpiedziņa un 2,2 litru dīzeļa dzinējs ar 145 kW jaudu ļauj vilkt piekabi ar svaru līdz 2 tonnām.

 

VIENMĒR 7 VIETĪGS

Viegli pielāgojams jūsu vajadzībām – nolokot trešo rindu, jūs iegūstat līdz pat 1680 litru lielu telpu bagāžas glabāšanai.

 

GATAVS NEPAREDZAMAJAM

Jaunajā Santa Fe ir pieejamas visjaunākās tehnoloģijas, kas visas kopā palīdz maksimāli efektīvi aizsargāt pasažierus, gājējus un pārējos satiksmes dalībniekus.

 

EKSTERJERS

Katra detaļa papildina koptēlu un izceļ jaunā Santa Fe eleganto izskatu.

 

INTERJERS

Jaunā Santa Fe salons ir ergonomisks pārdomāts un kvalitatīvs.

 

ĒRTUMS

Brīvroku bagāžas nodalījuma sistēma nodrošina vieglu piekļuvi bagāžas nodalījumam, ja jūsu rokas ir aizņemtas un ikviens pasažieris jūtas komfortabli automašīnas ergonomiskajā interjerā.

 

BEZRŪPĪGI UN VIEGLI

Hyundai MapCare™ iekļauj sešus bezmaksas atjauninājumus septiņu gadu garumā, izejot regulārās apkopes Hyundai servisā. Tom Tom Live pakalpojumi nodrošina precīzu informāciju par ceļu satiksmi, laika apstākļiem un vietējiem objektiem.

 

AUTOMAŠĪNA, UZ KO VAR PAĻAUTIES

Santa Fe standarta aprīkojumā ietilpst piecu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma un pilnīgs sirdsmiers, kā arī palīdzība uz ceļa un bezmaksas automašīnas tehniskā stāvokļa pārbaudes piecu gadu garumā.

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.