DODIES AIZVIEN TĀLĀK AR KOMFORTU

Mēraparātu paneļa un salona nosvērtā vienkāršība rada tveramu elegances, kvalitātes un plašuma iespaidu. Un sajūtas nemelo – jaunais i30 ir viens no plašākajiem automobiļiem savā klasē. Modeļa slodzi nesošā konstrukcija ir veidota no īpaši augstas izturības tērauda. Izturīgā un vienlaikus vieglā automobiļa virsbūve nodrošina mazāk trokšņu un vibrācijas automobiļa salonā.

 

Šīs interjera krāsu kombinācijas ir izstrādātas īpaši jaunajam i30 modelim.

Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija (DAA)

DAA funkcija pārrauga un analizē stūres pagriešanas leņķa, stūrēšanas griezes momenta un automobiļa novietojuma izmaiņas satiksmes joslā un reģistrē braukšanas ilgumu, kā arī spēj noteikt vadītāja koncentrēšanās spēju zudumu. Šādā situācijā sistēma aktivizē skaņas un vizuālus brīdinājuma signālus. Sistēmas jutības iestatījumi ir maināmi.

VIRTUĀLS 8″ SKĀRIENEKRĀNS

Navigācijas platformā ir ietverts LIVE Services abonements septiņus gadus bez maksas. Informācija tiek attēlota mēraparātu panelī stratēģiski izvietotajā pilnkrāsu 8″ skārienekrānā, kas ir ērti sasniedzams gan automobiļa vadītājam, gan arī pasažieriem.

AUTOMĀTISKA GAISA KONDICIONĒŠANAS SISTĒMA

Divu zonu automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma sniedz iespēju izvēlēties atšķirīgus temperatūras iestatījumus automobiļa vadītāja un un priekšējā pasažiera vietā. Iestatiet vēlamo temperatūru, un sistēma paveiks visu pārējo.

MODERNAS SAVIENOJAMĪBAS FUNKCIJAS

8″ skārienekrāna displejs un jaunā i30 visaptverošās savienojamības iespējas ļauj vadītājam braukšanas laikā droši piekļūt iPhone vai Android viedtālruņa funkcijām. Automobilis ir aprīkots ar centrā novietotu bezvadu uzlādes paliktni ērtai viedtālruņa uzlādēšanai.

7 PAKĀPJU DCT AUTOMĀTISKĀ ĀTRUMKĀRBA

Īpaši izstrādātā 7 pakāpju DCT pārnesumkārba ar optimizētu degvielas patēriņu automobilim nodrošina papildu dinamiskus akcentus. Pārnesumu pārslēgšana ir īpaši ātra, vienmērīga un patīkama. Iespējams izvēlēties kādu no 2 braukšanas režīmiem – parasto („Normal”) vai sporta („Sport”) režīmu.

BĪDĀMS PRIEKŠĒJAIS ELKOŅA BALSTS

Starp priekšējiem sēdekļiem atrodas ērts elkoņa balsts, kuru pēc vajadzības ir iespējams pabīdīt uz priekšu un atpakaļ. Atverot elkoņa balsta vāku, skatienam atklājas parocīgs nodalījums sīklietu glabāšanai.

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.