DODIES AIZVIEN TĀLĀK AR STILU

Precīzi veidotas virsmas, plūstošs siluets un izteiksmīgi dizaina elementi piešķir automobilim eleganci un vienkāršu izsmalcinātību.

Neatkārtojams dizains, kas izstaro spēku un kustību

Hyundai jaunā kaskādes tipa radiatora režģa dizaina formas atgādina izkausētu, plūstošu tēraudu – materiālu, kurš izstaro neapturamu spēku un kustību. Apakšējā bufera trīsdimensiju veidols vēl vairāk pastiprina jaunā i30 platās riteņu bāzes sportisko iespaidu.

Rakstura līnija

Sānu dizaina tīrajā formā izceļas eleganta, nepārtraukta plūduma rakstura līnija, kas sniedzas no automobiļa priekšējiem lukturiem līdz aizmugures kombinētajiem lukturiem.

Melni glancēts aizmugures spoileris

Automobiļa jumts plūstoši pāriet modernā, melni glancētā, aerodinamiskā jumta spoilerī, kurā iebūvēti centrā augstu novietoti bremžu lukturi.

 

MODERNS LED APGAISMOJUMS

Jaunā dizaina elegantajos priekšējos lukturos tuvo un tālo gaismu funkcijas nodrošina vairāki LED projektori. LED lukturi ir gaišāki un energoefektīvāki par standarta lukturiem.

RADIATORA REŽĢIS

Hyundai sešstūra radiatora režģa jaunākā dizaina versija – tā veidols un ikviena sīkākā detaļa ir radīta, iedvesmojoties no plūstoša, izkusuša tērauda.

PANORĀMAS JUMTA LŪKA

Plaši atveramā stikla panorāmas jumta lūka ar sasvēršanas un bīdīšanas tipa atvēršanas funkciju piešķir automobiļa salonam plašuma un gaisīguma iespaidu. Šī opcija ir pieejama, izvēloties Style komplektācijas līmeni ar Luxury Pack.

AIZMUGURES KOMBINĒTIE LUKTURI

Aizmugures kombinēto lukturu izteikti horizontālais novietojums pastiprina automobiļa spēka, plašuma un stabilitātes iespaidu. Kombinētie lukturi ir pieejami arī ar LED tipa lukturiem, kas ir gan energoefektīvi, gan vizuāli pievilcīgi.

AIZMUGURES ATSTAROTĀJI UN MIGLAS LUKTURI

Augstu novietotie aizmugures atstarotāji un miglas lukturi veicina automobiļa plašuma un stabilitātes iespaidu.

5 DUBULTO SPIEĶU DIZAINA DEKORATĪVIE DISKI

Jaunajam i30 ir pieejami 15″ dekoratīvie diski („Classic”), 16″ pelēkas metālikas vieglmetāla diski („Comfort”) un 17″ pelēkas metālikas vieglmetāla diski („Style”).

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.