Brīdinājuma signāls par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē

Ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu, brīdinājuma sistēma par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē brīdina vadītāju, ja no sāniem tuvojas cits automobilis.

Atpakaļskata kamera

Atpakaļskata kamera sāk darboties, kad ieslēdzat atpakaļgaitas pārnesumu, tādējādi nodrošinot labāku redzamību.  Dinamiskas vadlīnijas palīdz noturēties īstajā trajektorijā.

Elektroniskā stāvbremze (EPB) 

Nodrošina plašāku mantu glabāšanas vietu priekšējā centra konsolē. Stāvbremzes „Auto Hold” funkcija brīdi, kad automobilis ir pilnībā apstājies, automātiski saglabā bremžu pielietoto spiedienu, nodrošinot, ka bremzes pedāļa atlaišanas brīdī mašīna neripos atpakaļgaitā. Stāvbremze beidz darboties, vadītājam nospiežot akseleratora pedāli.

Ventilācija salona aizmugurē

Lai nodrošinātu pasažieru komfortu, i30 Wagon ir aprīkots ar ventilāciju salona aizmugurē. Siltā vai aukstā gaisa plūsmu pasažieri var regulēt aizmugures centra konsolē.

Sēdekļu atmiņa

Sēdekļu atmiņa saglabā vadītāja sēdekļa un ārējo atpakaļskata spoguļu pozīciju, kā arī mērinstrumentu paneļa apgaismojuma košumu.  Divas pozīciju kombinācijas (pieejams „Style” modelim).

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.