Pieteikties testa braucienam

Pieteikties

Servisa pieteikums

Pieteikties

Dizains, kas nenoveco

Precīzi veidotas virsmas, plūstošs siluets un izteiksmīgi dizaina elementi piešķir automobilim eleganci un vienkāršu izsmalcinātību.

 

INTERJERS

Jaunā i30 modeļa slodzi nesošā konstrukcija ir veidota no īpaši augstas izturības tērauda. Izturīgā un vienlaikus vieglā automobiļa virsbūve nodrošina mazāk trokšņu un vibrācijas automobiļa salonā.

 

Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija (DAA)

DAA funkcija pārrauga un analizē stūres pagriešanas leņķa, stūrēšanas griezes momenta un automobiļa novietojuma izmaiņas satiksmes joslā un reģistrē braukšanas ilgumu, kā arī spēj noteikt vadītāja koncentrēšanās spēju zudumu. Šādā situācijā sistēma aktivizē skaņas un vizuālus brīdinājuma signālus. Sistēmas jutības iestatījumi ir maināmi.

 

DROŠĪBA​

Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma (FCWS), izmantojot automobiļa priekšējo kameru, spēj noteikt frontālas sadursmes iespējamību un brīdina automobiļa vadītāju par briesmām. Izvairīties no sadursmes vai mazināt tās intensitāti palīdz autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB), kas aktivizē ārkārtas bremzēšanu. FCWS sistēmu ir iespējams papildināt ar priekšējo radaru, kas papildus nodrošina arī gājēju noteikšanas funkciju.

 

ESI SASNIEDZAMS​

Ērta piekļuve integrētajām savienojamības, navigācijas, informācijas un izklaides sistēmām, izmantojot 8″ skārienekrānu. LIVE pakalpojumi tiek nodrošināti ar rūpnīcā uzstādītajām Apple CarPlayTM un Andoid AutoTM sistēmām.

 

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Hyundai piešķir i30 piecu gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, kam klāt nāk diennakts tehniskā palīdzība uz ceļiem un bezmaksas tehniskā kontrole starp regulārām periodiskām apkopēm piecu gadu garumā.

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.