JŪS NOSAKĀT TĀ JAUDU

Kā vien vēlaties. Jauda, aizraujoša braukšana un ekonomija. KONA sniedz iespēju izvēlēties starp divām augstas efektivitātes turbokompresoru benzīna jaudas piedziņas ķēdēm. Jaudīgākais no tiem ir 1,6 litru T-GDI benzīna dzinējs ar 177 ZS jaudu un četru riteņu piedziņas sistēmu, kas apvienota ar 7 pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārbu (DCT). Dubultā sajūga pārnesumkārba apvieno efektīvu degvielas patēriņu, aizraujošu braukšanu, ko sniedz manuālā pārnesumkārba, un automātiskās pārnesumkārbas piedāvātās ērtības. Pieejams arī samazināta izmēra, tomēr tikpat jaudīgs 1,0 litru T-GDI benzīna dzinējs ar 120 ZS jaudu un divu riteņu piedziņu. Tas aprīkots ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu, kas paredzēta vēl lielākai degvielas ekonomijai.

1,0 litru T-GDi benzīna dzinējs

Lai pārvietošanās ar automobili būtu ekonomiskāka, jūs varat izvēlēties samazināta izmēra 1,0 litru T-GDI 3 cilindru benzīna turbodzinēju ar 120 ZS (88 kW) jaudu un 172 Nm griezes momentu. Izbaudiet uzlaboto degvielas ekonomiju ar elektroniski vadāma pūtes spiediena regulēšanas vārsta palīdzību, samazinot sūknēšanas zudumus un uzlabojot dzinēja reakciju uz droseļvārsta stāvokļa izmaiņām un griezes momentu pie zemiem apgriezieniem. GDI iesmidzinātājs, kas pakļauts augstākam par vidēju 200 bāru spiedienam, nodrošina tīru sadegšanu, uzlabotu degvielas ekonomiju un samazinātas emisijas. Dzinējs tiek piedāvāts ar priekšējo piedziņu un 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu.

Maksimālā jauda 120 ZS
Maksimālais griezes moments 172 Nm

 

 

 

1,6 litru T-GDi benzīna dzinējs

Izcilai veiktspējai izvēlieties KONA 1,6 litru turbodzinēju, kas palīdzēs jums sasniegt 100 km/h lielu ātrumu tikai 7,9 sekundēs. Mūsu pašu izstrādātais samazināta izmēra 1,6 T-GDI četru cilindru benzīna turbodzinējs ar 177 ZS (130 kW) jaudu un 265 Nm griezes momentu sniedz jums jaudu un stabilitāti, kas nepieciešama, lai viegli tiktu galā ar braukšanu pilsētas satiksmē un nebaidītos no izbraucieniem pa lauku ceļiem. Tas aprīkots ar Hyundai Motor jaunizstrādāto kompakto četru riteņu piedziņas sistēmu un 7 pakāpju duālā sajūga pārnesumkārbu, kas izceļas ar ļoti vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu.

Maksimālā jauda 177 ZS
Maksimālais griezes moments 265 Nm

 

Jūs to satverat

Jaunais KONA piedāvā uz pieprasījumu ieslēdzamu pilnpiedziņas sistēmu, kas paredzēta optimālai automobiļa vadīšanai un līkumu izbraukšanai. Tā padara braukšanu uz slideniem segumiem un bedrainiem ceļiem drošāku un daudz aizraujošāku. Iekļautā progresīvā līkumu izbraukšanas vadības sistēma, kas paredzēta, lai uzlabotu automobiļa veiklību un stabilitāti, aktīvi izplata griezes momentu, paātrinoties liektos ceļa posmos. Šādi braukšana iegūst patiesi aizraujošu dinamiku, jo nav svarīgs tikai mērķis, bet arī tas, kā jūtamies, esot ceļā.

 

 

6 PAKĀPJU MANUĀLĀ PĀRNESUMKĀRBA

KONA 6 pakāpju manuālā pārnesumkārba ir uzlabota, lai sniegtu labāku degvielas ekonomiju. Tai pievienots 1,0 litru T-GDI 3 cilindru benzīna turbodzinējs un priekšējā piedziņa.

 

7 PAKĀPJU DUBULTĀ SAJŪGA PĀRNESUMKĀRBA

KONA dubultā sajūga pārnesumkārbā apvienota degvielas ekonomija, aizraujoša braukšana, ko sniedz manuālā ātrumkārba, un automātiskās ātrumkārbas ērtums. Pieejami divi braukšanas režīmi: normālais un sporta. Sporta režīmā ir citāda pārnesumu pārslēgšanas shēma, kas atstāj katru pārnesumu ieslēgtu ilgāk.

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.