JŪS APRĪKOJAT TO

KONA piedāvā nepārtrauktu savienojamību un inovatīvas tehnoloģijas, kas padara dzīvi ērtāku, kā, piemēram, uz vējstikla projicētais displejs, jūsu tālruņa bezvadu uzlāde un augstu uzstādītais slīdošais skārienekrāns labākai redzamībai un ērtākai pieejamībai.

 

Vējstikla displejs

Mūsu jaunais, uz vējstikla projicētais displejs ar savā klasē labāko spilgtumu ērtākai redzamībai palīdz jums vadīt automobili droši, parādot svarīgu informāciju, piemēram, ātrumu, navigācijas norādes un brīdinājumus, tieši jūsu acu augstumā. Pieejams modelī „Style”.

 

 

 

Savienojamība

Jaunais KONA piedāvā nepārtrauktu savienojamību un inovatīvas tehnoloģijas, kas padara dzīvi ērtāku. KONA standarta aprīkojumā ietilpst divu krāsu izklaides sistēmas ar LCD ekrānu, kas ļauj jums klausīties mūziku pa radio vai USB, izmantojot Bluetooth sistēmu. Jūs varat ērti sameklēt savu mīļāko dziesmu vai atbildēt uz zvaniem, izmantojot funkciju „Steering Remote Control”. Modeļiem „Comfort” un „Style” pieejams 8 collu skārienekrāna displejs, kas padara visu viegli pieejamu ar iepriekš instalētajām Apple CarPlay™ un Android Auto™.

* Apple CarPlay™ ir Apple Inc. reģistrēta preču zīme. Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme.

 

 

 

AUGSTĀKĀS KLASES SKAŅAS SISTĒMA

Augstākās klases KRELL skaņas sistēma nodrošina koncertzāles kvalitātes skaņu, lai jūs varētu braukt ar stilu. Pieejama modeļos „Comfort” un „Style”.

 

BEZVADU VIEDTĀLRUŅA LĀDĒTĀJS

Lādētājs atrodas centrālajā konsolē, bezvadu mobilo tālruņu uzlādes panelis (Qi standarts) ļauj jums ērti uzlādēt savienojumam Qi atļautu viedtālruni bez neērtiem kabeļiem. Pieejams modelī „Style”.

 

DIGITĀLAIS INFORMĀCIJAS PANELIS

Optimāli novietots un viegli nolasāms, 4,2 collu LCD ekrāns parāda aktīvo drošības funkciju statusu, atlikušo attālumu un degvielas patēriņu, navigācijas norādes, āra temperatūru un citu informāciju. Pieejams modelī „Style”.

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.