JŪS TO PIELĀGOJAT

KONA ir veidots tā, lai būtu gatavs visiem uzdevumiem, ko jūs un jūsu spraigais dzīves ritms no tā prasa. Tajā atradīsies vieta gan pasažieriem, gan kravai – tam ir savā klasē lielākais 361 litra tilpuma bagāžas nodalījums. Un neatkarīgi no tā, kā jūs izvēlēsieties izpētīt savus dzinējspēkus, jaunais KONA sniegs jums nepārtrauktu savienojamību un inovatīvas tehnoloģijas, kas padara dzīvi ērtāku. Augstākās klases KRELL* skaņas sistēma sniegs koncertzāles kvalitātes skaņu, lai jūs varat braukt ar stilu.

* Pieejama modeļos „Comfort” un „Style”.

Daudzpusīgais KONA ir viens no labākajiem savas klases automobiļiem kājām, pleciem un galvai atvēlētās vietas ziņā. Platā bagāžas nodalījuma lūka un nelielais iekraušanas augstums padara iekraušanu ātru un bez šķēršļiem. Kā kompakts SUV, kas neielaižas kompromisos attiecībā uz vietu, KONA piedāvā arī iespaidīga izmēra bagāžas nodalījumu, kura tilpums ir 361 litrs. To var viegli pielāgot, ar vienu kustību nolaižot aizmugurējos sēdekļus pāris sekundēs. Ar nolaistiem aizmugurējiem sēdekļiem jums pieejamais tilpums ir 1143 litri – izcila ietilpība brīvdienu ceļojumiem.

Jūs to iekustināt

Esiet tiešsaistē pilsētā vai brauciet bezsaistē pa neceļiem un uzgrieziet mūziku maksimāli skaļi. Augstākās klases KRELL* skaņas sistēma sniedz koncertzāles kvalitātes skaņu, lai jūs varētu braukt ar stilu. Un neatkarīgi no tā, kā jūs izvēlēsieties izpētīt savus dzinējspēkus, jaunais KONA sniegs jums nepārtrauktu savienojamību un inovatīvas tehnoloģijas, kas padara dzīvi ērtāku. Tāpat kā 8 collu skārienekrāna displejs, kas padara visu viegli pieejamu ar iepriekš instalētajām Apple CarPlay™* un Android Auto™*. Izpaudieties.

* Pieejamas modeļos „Comfort” un „Style”.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.