DIZAINS

Apvienojot slaidas līnijas un modernas šķautnes, jaunais KONA pauž ekspresiju no jebkura rakursa. Spēcīgās formas saplūst izteiktā un pamanāmā priekšējā radiatora režģī, kas vēl vairāk uzsver krosovera drosmīgo dizainu.

 

 

Jūs nosakāt tā stilu

Apvienojot slaidas līnijas un modernas šķautnes, jaunais KONA pauž ekspresiju no jebkura rakursa. KONA sniedz jums iespēju pielāgot krāsu kombinācijas tā, lai tās atbilstu jūsu personiskajam stilam. Uzdrīkstieties atšķirties.

 

Jūs liekat tam mirdzēt

Reizēm ir labi doties jaunā virzienā, tāpat kā to esam paveikuši mēs, izveidojot jauno KONA.

 

Jūs piešķirat krāsas

Hyundai KONA ir pieejams 10 neparastās krāsās. Izvēlieties savējo!

Radiatora režģis

Hyundai saimei raksturīgais kaskādes tipa priekšējais režģis un unikālais dubulto priekšējo lukturu dizains liek automobiļa priekšpusei izskatīties patiesi drosmīgi.

Akcenta līnijas

Matēta sudraba akcenta līnijas automobiļa sānos padara tā izskatu vēl elegantāku. Pieejamas tikai kā standarta komplektācija modelī „Style”.

Aizmugurējais spoileris

Slaidās formas aizmugurējā spoilerī ir integrēts LED bremzēšanas apgaismojums.

 

 

 

APGAISMOJUMS

Unikālais dubultais priekšējo lukturu dizains ar pilna LED priekšējiem lukturiem* un LED dienas gaitas lukturiem padara automobiļa priekšpuses izskatu neaizmirstamu.

 

APMALES

Pieejamas kopā ar elegantu alumīnija disku klāstu, kuru diametrs ir līdz pat 18 collām.

 

SĀNU SPOGUĻI

Divkrāsu jumts un sānu spoguļi ļauj jums izvēlēties krāsu kombināciju, kas vislabāk piestāvēs jūsu personiskajam stilam.

 

*Papildaprīkojums.

 

LED AIZMUGURĒJĀS GAISMAS LUKTURI

Slaidās formas aizmugurējās gaismas LED lukturiem ir unikāla apmale, kurā integrēts pagrieziena rādītājs un atpakaļgaitas gaismas. Pieejamas tikai kā standarta komplektācija modelī „Style”.

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.