Hyundai SmartSense

Ar Hyundai SmartSense – mūsu jaunākajām progresīvās vadītāja palīdzības sistēmām – KONA ir ieņēmis segmenta līdera pozīciju, ietverot jaunākās aktīvās drošības tehnoloģijas, kas veidotas, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu.

 

 

Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju

Šī sistēma izmanto priekšpusē uzstādīto kameru un radara tipa sensoru, lai novērotu priekšā esošos transportlīdzekļus. Ja tiek konstatēts sadursmes risks ar priekšā braucošu transportlīdzekli vai gājēju, tā brīdina vadītāju un, ja nepieciešams, automātiski samazinās ātrumu vai apturēs automobili.

 

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Standarta joslas ieturēšanas palīgsistēmā tiek izmantota priekšējā kamera, lai noteiktu ceļa joslas. Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, šī sistēma brīdina vadītāju ar skaņas signālu un var aktīvi koriģēt stūrēšanas virzienu, lai vadītu automobili atpakaļ braukšanas joslā.

 

 

 

Aklās zonas uzraudzības sistēma ar joslas maiņas palīgsistēmu*

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma vizuāli brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja jūs ieslēgsiet pagrieziena rādītāju, būs dzirdams joslas maiņas palīgsistēmas brīdinājuma signāls.

 

* Papildaprīkojums modeļiem „Launch Edition”.

 

Pilnā LED apgaismojuma tehnoloģija

KONA standarta aprīkojumā ir iekļauti dienas gaitas lukturi. Tālās gaismas palīgsistēma* nosaka pretī braucošus automobiļus, kā arī automobiļus, kas naktī atrodas priekšā tajā pašā joslā, un pārslēdz tālās gaismas uz tuvajām, kad tas nepieciešams. Statiskie pagrieziena apgaismošanas lukturi* vērš gaismas kūli pagrieziena virzienā un šādi uzlabo redzamību naktī.

 

* Papildaprīkojums.

 

 

 

Brīdinājuma signāls par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē

Atpakaļgaitā izbraucot no šauras stāvvietas, aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums* samazina sadursmes risku. Izmantojot divus radara tipa sensorus, kas novietoti automobiļa aizmugurē, šī sistēma brīdina vadītāju, ja no sāniem tuvojas cits transportlīdzeklis.

 

* Papildaprīkojums modeļiem „Launch Edition”.

 

Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija

Šī standarta komplektācijas funkcija paceļ drošības un ērtuma standartus pilnīgi citā līmenī, nemitīgi pārraugot un analizējot braukšanas modeļus. Ja tiek konstatēts nogurušam vai izklaidīgam vadītājam raksturīgais braukšanas stils, vadītāja modrības brīdinājuma funkcija piesaista vadītāja uzmanību ar skaņas signāla un uznirstoša atpūtas brīdinājuma palīdzību.

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.