Pieteikties testa braucienam

Pieteikties

Servisa pieteikums

Pieteikties

JŪS NOSAKĀT TĀ STILU

Pārliecināts un unikāls – jaunais KONA ir veidots tā, lai uz to atskatītos un liktu sirdīm pukstēt straujāk. Drosmīgais eksterjera dizains piesaista skatienu ar savām spēcīgajām liektajām formām, dzidro LED apgaismojumu un vienreizējām detaļām, kas izceļ stipro Hyundai SUV raksturu.

Uzdrīkstieties atšķirties

Reizēm labākie brīži ir tie, kuros mums nav jāspēlē pēc apkārtējās pasaules noteikumiem, bet šos noteikumus varam veidot mēs paši. Galvenais ir tas, ka šo automobili vadāt jūs. Jūs nosakāt to, kāds būs KONA izskats un gars. Dinamiska stila un veiktspējas kombinācija, ietverot augstas kvalitātes jaunākās tehnoloģijas, – šis kompaktais krosovers ir pelnījis, lai tam pievērš uzmanību.

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.