IZVAIRĪŠANĀS NO NEPATĪKAMIEM PĀRSTEIGUMIEM

Paredzēt negaidīto nav iespējams, taču jaunais i40 universālis ir aprīkots ar modernām preventīvās drošības sistēmām, kas var palīdzēt jums izvairīties no nepatīkamām situācijām.

Ātruma ierobežojumu informācijas funkcija (SLIF)
Jaunā ātruma ierobežojumu informācijas funkcija atpazīst ceļa zīmes un informē vadītāju par noteikto ātruma ierobežojumu ar brīdinājumu jaunajā TFT displejā priekšējā panelī. 

Elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC)
Tiek nepārtraukti uzraudzīta virziena stabilitāte un vilcējspēks, lai gadījumā, ja pastāv saslīdēšanas vai sagriešanās risks, ESC kontrolē atsevišķu riteņu bremžu darbību, novēršot briesmas.

Ārkārtas bremzēšanas pastiprinātājs (BAS)
Sistēma novērtē ceļa apstākļus un automobiļa svara sadalījumu, izmantojot modernu elektroniku, un optimizē bremzēšanas spēku, lai pēc iespējas saīsinātu bremzēšanas ceļu.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKAS)
Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas un pirms tam nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, LKAS konstatē šādu situāciju un brīdina vadītāju ar skaņas signālu, kā arī aktīvi koriģē stūrēšanas virzienu. Sistēma var glābt dzīvības situācijās, kad vadītājs aizmieg pie stūres.

Tālo gaismu palīgsistēma (HBA)
Jaunā i40 universāļa priekšējie lukturi tumsā spēj konstatēt pretimbraucošus transportlīdzekļus un automātiski ieslēdz tuvās gaismas, lai neapžilbinātu citus satiksmes dalībniekus.

9 drošības spilvenu sistēma 
Jaunajam i40 universālim ir līdz deviņiem drošības spilveniem, tostarp drošības spilveni vadītājam un priekšējam pasažierim, priekšējie un sānu aizkaru tipa drošības spilveni, divi priekšējie sānu drošības spilveni krūškurvja-iegurņa aizsardzībai un divi aizmugures sānu drošības spilveni krūškurvja aizsardzībai malējiem sēdekļiem, kā arī drošības spilvens vadītāja ceļgalu aizsardzībai. i40 ir saņēmis maksimālo piecu zvaigžņu vērtējumu Euro NCAP trieciena testu programmā. 

Elektroniskā stāvbremze (EPB)
Inteliģentā stāvbremzes vadības poga ir ļoti vienkārši lietojama un arī ietaupa vietu salonā.

Bērnu sēdeklīšu stiprinājumu sistēma
Ērti lietojamā ISOFIX sistēma garantē piemērotu sēdeklīšu drošu nostiprināšanu maksimālai drošībai.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.