DIZAINS, KAS NEATSTĀJ VIENALDZĪGU

Jaunā i40 universāļa seju veido izteiksmīgie priekšējie lukturi, sešstūra priekšējais režģis un LED miglas lukturi. 

HID priekšējie lukturi 
Jaunā i40 universāļa priekšējie biksenona lukturi izgaismo ceļu spožāk un skaidrāk. Automātiska augstuma regulēšanas funkcija ir iekļauta standarta aprīkojumā. Papildaprīkojumā pieejamās inteliģentās tālās gaismas (SHB) reaģē uz pretimbraucošajiem transportlīdzekļiem un automātiski ieslēdz tuvās gaismas, lai neapžilbinātu citus satiksmes dalībniekus.

LED priekšējie miglas lukturi 
Priekšējiem LED miglas lukturiem ir vienkāršas, caurspīdīgas lēcas. Tie ir uzstādīti īpaši zemu, lai nodrošinātu maksimāli efektīvu apgaismojumu, braucot miglā.

  

Radiatora režģis 
Starp elegantajiem priekšējiem lukturiem atrodas jauns sešstūra formas priekšējais režģis ar hromētām horizontālajām joslām (atkarībā no izvēlētā apdares līmeņa).

Loga tīrītāju atkausētājs 
Vējstikla pamatnē integrēts sildelements nokausē ledu un atbrīvo piesalušus loga tīrītājus.

  

BAUDĀMA VIDE

Jaunajā i40 universālī pilnīgi viss salons ir kā interjera dizaina paraugstunda. Tas rūpīgi apvieno kvalitatīvus materiālus, eleganti ieturētas krāsu kombinācijas un šim segmentam izcilu komfortu, ietilpību un ērtību.

Sēdekļu krāsa: BRŪNA, MELNA, BĒŠA
Sēdekļu materiāls: audums

Jaunā i40 universāļa salona izmēri ir vieni no labākajiem segmentā, un sēdekļi nodrošina augstu komforta līmeni pat garos braucienos.

Vadības slēdži uz stūres
Audiosistēmas funkciju vadība un regulēšana ar tālvadības slēdžiem ļauj vadītājam nenoņemt rokas no stūres braukšanas laikā.

1. Audiosistēmas vadības slēdži                                                                              
2. Kruīza kontroles vadības slēdži
3. Borta datora vadības slēdži
4. Apsildāma stūre

Pilnīgi automātiska klimata kontrole
Vadītājam un priekšējam pasažierim ir iespēja iestatīt temperatūru atsevišķi atbilstoši savām vēlmēm. Sistēma uztur katrā zonā iestatīto temperatūru.

Priekšējo sēdekļu ventilācijas sistēma
Priekšējos sēdekļos integrēti ventilatori rada vieglu gaisa plūsmu caur mikroskopiskajām atverēm sēdekļu ādas apšuvumā. Pieejama komplektā ar ādas sēdekļiem un elektriski regulējamu priekšējā pasažiera un vadītāja sēdekli.

Elektriski regulējami sēdekļi
Desmit dažādos veidos elektriski regulējams vadītāja sēdeklis piedāvā arī jostasvietas atbalstu augstākam komforta un drošības līmenim. 

Bagāžas ietilpība
Jaunais i40 universālis piedāvā bagāžas ietilpību robežās no 553 litriem, kad ir pacelti visi sēdekļi, līdz 1719 litriem, kad aizmugures sēdekļi ir nolocīti. 

Aizmugures centrālais roku balsts
Aizmugures pasažieru rīcībā ir nolokāms un polsterēts roku balsts. Tajā ir iebūvēti glāžu turētāji un glabāšanas nodalījums.

Apsildāmi sēdekļi
Priekšējiem sēdekļiem ir pamatnes un atzveltnes ar trīs pakāpju apsildi. Aizmugures sēdekļu pamatnes arī ir apsildāmas.

Viduskonsole
Zem komfortablā, polsterētā centrālā roku balsta starp priekšējiem sēdekļiem atrodas glabāšanas nodalījumi, kuros var novietot kompaktdiskus un citus nelielus priekšmetus.

Glabāšanas sistēma ar glāžu turētājiem
Priekšējā grīdas konsolē var ievietot divas ūdens pudeles un citus nelielus priekšmetus. Bīdāms pārsegs ļauj uzturēt kārtību un paslēpt lietas no nevēlamiem skatieniem.

Cimdu nodalījums
Cimdu nodalījumu var atdzesēt ar vēsa gaisa plūsmu, lai ceļā līdzi paņemtā pārtika saglabātos svaiga.