ĒRTUMS UN KOMFORTS

Jaunais i40 sedans ir aprīkots ar funkcijām un sistēmām, kas padara dzīvi ērtāku katru dienu un katrā braucienā.

Supervision Cluster  Supervision 
Cluster ar DOT LCD krāsu ekrānu padara informācijas displeju skaidru un vieglāk salasāmu, bet nenogurdina acis. Starp abiem galvenajiem mērinstrumentiem novietotais ekrāns attēlo noderīgu informāciju, tostarp, nobraukto attālumu un vidējo degvielas patēriņu.

Priekšējie lukturi 
Jaunajam i40 sedanam ir projektora tipa priekšējie lukturi ar jaunu dizainu. Apgaismes sistēmā ietilpst arī eleganti LED dienas gaitas lukturi. Krēslas sensors automātiski ieslēdz priekšējos lukturus, kad kļūst tumšs. Atkarībā no aprīkojuma līmeņa vai izvēlētā papildaprīkojuma komplekta ceļu tumsā apgaismo statiskie pagrieziena apgaismošanas lukturi vai biksenona lukturi ar adaptīvo priekšējo lukturu sistēmu (AFLS). AFLS izmanto grozāmu mehānismu, kas savienots ar stūri, lai lukturi vienmēr būtu pavērsti braukšanas virzienā.

Audiosistēma ar sešiem skaļruņiem un ārējo pastiprinātāju 
Standarta audiosistēmā ietilpst seši skaļruņi, kas nodrošina bagātīgu un pārsteidzošu skaņu.

Audiosistēma (radio/DAB/CD/MP3)
Standarta audiosistēmai ir seši skaļruņi, radio, DAB un CD atskaņotājs ar MP3 atskaņošanas iespēju. Audiosistēmai ir 4,3" TFT skārienekrāns.

Dzinēja iedarbināšanas/izslēgšanas poga
Dzinēja iedarbināšanas/izslēgšanas poga ļauj iztikt bez aizdedzes atslēgas. Ja jums līdzi ir atslēga, i40 sedanu var iedarbināt un izslēgt, vienkārši nospiežot pogu.

Savienojamība (AUX un USB)
Ir pieejamas savienojuma ligzdas visizplatītāko mūzikas atskaņotāju un USB atmiņas ierīču pieslēgšanai.

Elektrohromatiskais spogulis (ECM)
Elektrohromatiskais spogulis (ECM) automātiski konstatē un samazina apžilbināšanu no aizmugurē braucošiem transportlīdzekļiem, būtiski mazinot acu nogurumu.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.