Pieteikties testa braucienam

Pieteikties

Servisa pieteikums

Pieteikties

ĪSUMĀ PAR SVARĪGĀGO

MODERNS EIROPAS DIZAINS

Ar precīzajām virsbūves kontūrām un izteiksmīgajiemvieglmetāla diskiem jaunais i40 sedans rada nekļūdīgi dinamisku iespaidu.

 

JAUNAS TEHNOLOĢIJAS – ZEMĀKI IZMEŠI

Atjaunināts dzinēju klāsts un jauna 7 pakāpju dubultā sajūga transmisija nodrošina labāku degvielas ekonomiju un augstāku braukšanas komfortu. Visi dzinēji atbilst Euro 6 izmešu standartiem.

 

PIECU GADU GARANTIJA

Jūsu jaunā Hyundai i40 sedana standartaprīkojumā ietilpst 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma un pilnīgs sirdsmiers, jo tas ir izgatavots atbilstoši visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

 

EKSTERJERS

Uzlabota dizaina priekšējais režģis, LED miglas lukturi un priekšējie un aizmugurējie lukturi papildina grezno priekšpuses un eleganto aizmugures dizainu.                                              

INTERJERS

Jaunā i40 sedana salons ir veidots tā, lai vadītājs katrā braucienā saņemtu visaktuālāko informāciju un nebūtu garlaikots. Kvalitatīvā audiosistēma ar sešiemskaļruņiem nodrošina izcilu skaņas kvalitāti visā salonā.

 

VEIKTSPĒJA

Jaunā 7 pakāpju DCT transmisija piedāvā pilnīgi automātisku darbību vai sekvenciālu pārnesumu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēgu vai lāpstiņām pie stūres, ja vēlaties braukt aktīvāk.

 

DROŠĪBA

i40 sedanam ir daudzas drošības funkcijas, kas palīdzēs jums izvairīties no bīstamām situācijām.

ĒRTUMS

Jaunā i40 sedana salona izmēri ir vieni no labākajiem segmentā, un aizmugures pasažieriem ir pieejama pat sēdekļu apsilde.

BRAUKŠANA BEZ RŪPĒM – HYUNDAI MAPCARE™

Ar MapCare™ programmu Hyundai piedāvā sešus bezmaksas atjauninājumus jūsu jaunā i40 rūpnīcā uzstādītajai LG navigācijas sistēmai. Atjauninājums ir pieejams tikai pilnvarotos Hyundai servisos. Darbs tiek izdarīts servisā regulārās apkopes ietvaros.

 

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.