VIENKĀRŠI SKAIDRS. SKAIDRI VIENKĀRŠS.

IONIQ Hybrid ietilpīgais salons ir dizaina skaidrības iemiesojums. To atspoguļo horizontālās priekšējā paneļa kontūras un lietošanā ērtie mērinstrumenti un vadības ierīces.

Ergonomiska D formas stūre

IONIQ D formas stūrei ir sportisks izskats un ergonomisks satvēriens. Tā, iespējams, ir vislabākā stūre, kādu jums gadījies turēt savās rokās. Mēs esam droši, ka jums tā patiks

Vienmēr saskarē

IONIQ komunikācijas sistēmas centrāle ir pilnkrāsu 8 collu skārienekrāns. Apple CarPlay, Android Auto un Live pakalpojumi ar pilnīgi jaunu navigācijas platformu uzlabo katru braucienu. Ir pieejama arī augstas kvalitātes Infinity skaņas sistēma un bezvadu lādētājs saderīgiem viedtālruņiem.

Daudzfunkciju viduskonsoles glabāšanas nodalījums

Zem centrālā roku balsta atrodas glabāšanas nodalījums, kurā var ievietot planšetdatoru vai grāmatu, kurai nepietiek vietas citos nodalījumos. Izmantojot viduskonsoles USB ligzdu, ir iespējama lādēšana.

Vizuāla un pieskāriena kvalitāte

Salona kvalitāti izceļ eleganti hroma akcenti uz pārnesumkārbas sviras, pedāļiem un durvju sliekšņiem.

Videi draudzīgi materiāli

Pārdomāta videi draudzīgu salona materiālu izmantošana vēlreiz apliecina, ka IONIQ ir hibrīdautomobilis, kas veidots, domājot par ilgtspēju. Salona durvju paneļi, piemēram, ir izgatavoti no pārstrādātas plastmasas, koka skaidām un vulkāniska akmens.

Zem aizmugures sēdekļiem atrodas augstsprieguma akumulatoru bloks. Tādā veidā tiek ietaupīta vieta gan salonā, gan bagāžas nodalījumā. IONIQ Hybrid bagāžas nodalījums ir viens no lielākajiem segmentā: 443 litri ar aizmugures sēdekļiem normālā stāvoklī un līdz pat 1505 ar nolocītiem aizmugures sēdekļiem.

DEKORATĪVI AKCENTI SIGNATURE BLUE KRĀSĀ

IONIQ Hybrid salonu grezno gaumīgi dekoratīvie elementi Signature Blue krāsā.

INSTRUMENTU BLOKS

Lielais krāsainais ekrāns sniedz plašu informāciju par braukšanu, ieskaitot ātrumu, degvielas patēriņu un hibrīda sistēmas enerģijas plūsmu. Attēlošanas stils mainās līdz ar izvēlēto braukšanas režīmu – Eco vai Sport.

BEZVADU VIEDTĀLRUŅA LĀDĒTĀJS

Integrētais bezvadu lādētājs ļauj uzlādēt viedtālruņus, kas atbalsta šo funkciju.

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.