VAIRĀK DROŠĪBAS APRĪKOJUMA, JO IZCILA DROŠĪBA IR TĀ VĒRTA

Ceļi var būt dažādi, bet jūsu automašīnai ir jābūt stabilai visās situācijās. Mūsu mērķis nav ātrums vai izrādīšanās, bet gan drošība un stabilitāte.

JOSLAS IETURĒŠANAS PALĪGSISTĒMA (LKAS)

Pamatā paredzēta, lai brīdinātu vadītājus, kas iesnaužas pie stūres. Ja automašīna novirzās no braukšanas joslas un pirms tam nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, sistēma konstatē šādu situāciju un brīdina vadītāju ar skaņas signālu vai aktīvi koriģē stūrēšanas virzienu.

AUTONOMĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANA (AEB)

Moderna braukšanas palīgsistēma, kas izmanto radara signālus un priekšējo kameru, nepārtraukti analizējot satiksmi. Konstatējot sadursmes risku ar gājēju vai citu transportlīdzekli, tiek automātiski iedarbinātas bremzes.

INTELIĢENTĀ KRUĪZA KONTROLE (SCC)

Komforta funkcija, kas seko priekšā braucošajam transportlīdzeklim, izmantojot priekšējo radara sensoru. Tā automātiski uztur iestatīto ātrumu un drošu distanci starp transportlīdzekļiem, pēc vajadzības darbinot droseļvārstu vai bremzes.

AKLĀS ZONAS KONTROLES SISTĒMA (BSD)

Tā informē vadītāju par aklajā zonā esošajiem transportlīdzekļiem un atvieglo joslu maiņu. Izbraucot no stāvvietas atpakaļgaitā, aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājuma sistēma brīdina, ja tuvojas citi transportlīdzekļi, un var mazināt sadursmes sekas.

7 DROŠĪBAS SPILVENU SISTĒMA

Vadītāja drošības spilvens, pasažiera drošības spilvens, 2 sānu drošības spilveni un aizkarveida drošības spilveni aizsargā sadursmes gadījumā. Iztaisnotas virsbūves savienojumu vietas un trieciena spēka sadales zonas.

 

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.autobrava.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot lapu vai uzklikšķinot “Piekrītu”, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atsaukt Jūsu piekrišanu jebkurā brīdī izmainot pārlūka iestatījumus vai dzēšot sīkdatnes. Lūdzu izlasiet mūsu sīkdatņu politiku.